تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , دی, ۱۳۹۳ | ۰۷:۵۷:۴۵
کد مطلب : 64764
اسدیان خبر داد:

سمینار آموزشی گردشگری در آبادان برگزار می شود

مدیر امور گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند از برگزاری سه سمینار آموزشی در حوزه گردشگری در این شهرستان به منظور توسعه این صنعت خبر داد.

 

به گزارش عصر آبادان ؛مهدی اسدیان  اظهار کرد: بسیاری از افراد هنگامی که احساس می کنند سرمایه مناسبی دارند به گشایش فست فوت ها رو می آورند و اقداماتی از این قبیل که تکراری است را انجام می دهند؛ در صورتی که چنانچه مردم شغل های جدید را فرا بگیرند به رشد و توسعه صنعت گردشگری منطقه و همچنین درآمدزایی مناسب برای خودشان کمک می کنند.

وی در همین خصوص افزود: در حال حاضر دغدغه رستوران داران و هتلداران بنا به اظهارات آنها، عدم وجود تعداد مناسب مهمان است که با توجه به این موضوع، برگزاری سمینار آموزشی گردشگری اثربخشی را برای آنها و همچنین سایر علاقمندان شهرهای آبادان و خرمشهر در نظر گرفته ایم.

مدیر امور گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند تصریح کرد: سمینار کارآفرینی در حوزه گردشگری، مدیریت تشریفات و همچنین بازاریابی در حوزه گردشگری، سه سمینار آموزشی است که با مشارکت موسسه «هما» برگزار می شود.

اسدیان در خصوص مدت زمان سمینار آموزشی بیان کرد: مدت زمان سمینارهای در نظر گرفته شده دو روز است و آموزش نیز توسط یکی از اساتید برجسته گردشگری کشور که جزو پنج مرد اصلی در حوزه گردشگری ایران است، ارائه می شود.

وی با اشاره به میزان استقبال علاقمندان به آموزش در حوزه گردشگری عنوان کرد: در دوره هایی که پیش از این برگزار شده بود درخواست های علاقمندان برای حضور در دوره، بیش از سطح انتظارمان بود به همین دلیل اکنون نیز انتظار می رود که در این سمینارها علاقمندان بسیاری شرکت کنند.

مدیر امور گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند با بیان اینکه همه مردم منطقه می توانند برای توسعه صنعت گردشگری کمک کنند، عنوان کرد: انتظار می رود افرادی که به نوعی با توریست گردشگری ارتباط دارند از فرصت به وجود آمده سمینارهای آموزشی گردشگری نهایت استفاده را کنند.

اسدیان در خصوص نحوه ثبت نام توضیح داد: آخرین مهلت ثبت نام تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ ۱۷ دی ماه است که علاقمندان می بایست به مدیریت امور گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند مراجعه کنند.

 

منبع: مهر