تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۲۲:۲۳:۲۶
کد مطلب : 80017

سوتی خنده دار نشریه direct matin فرانسه+عکس

بر هیچ کس پوشیده نیست که دولت های غربی با ایجاد محدودیت برای رسانه های فارسی زبان ، اجازه رسیدن صدای جمهوری اسلامی به مردم کشورهای خود را نمی دهند و تنها راه آگاهی مردم این کشور ها از حال و اوضاع ایران همین نشریات غربی می باشند.نشریاتی که عمدتا مطالبی خلاف واقع را در خصوص کشورمان منتشر کرده و سعی در انحراف افکار عمومی را دارند.جالب است که این نشریات و رسانه ها حتی کوچکترین اطلاعی از کشورمان نداشته و برای مثال شخصیت های درجه یک کشور ایران را هم به خوبی نمی شناسند.

سوتی خنده دار نشریه direct matin فرانسه+عکس

به نقل از “ره به ری” : این روزها بحث انرژی وِ اتمی و مذاکرات ایران و ۵+۱ نه تنها در کشورمان که در تمام دنیا گرم شده است.

کشورهای مختلف و رسانه های آنها سعی دارند با پرداختن به این موضوع در جهت منافع خود بر روی افکار عمومی کشورهایشان تلاش کنند.

نشریات فرانسوی نیز سعی کرده اند از این موضوع عقب نمانند و پرداختن به موضوع مذاکرات را به صورت جدی در دستور کار قرار داده اند.

در همین خصوص یک نشریه فرانسوی سوتی جالب و خنده داری را در این باره انجام داده است.

این نشریه که “direct matin” نام دارد ، به صورت رایگان و انبوه در میان مردم فرانسه توزیع می شود.

بیشترین محل توزیع رایگان این نشریه ایستگاه های مترو می باشد.

نشریه “direct matin” در اقدامی جالب ضمن انتشار تصویر علی اکبر صالحی ، با تیتر بزرگ نام محمد جواد ظریف را بر روی آن نوشته و به انتشار اظهارات محمد جواد ظریف پرداخته است.

بر هیچ کس پوشیده نیست که دولت های غربی با ایجاد محدودیت برای رسانه های فارسی زبان ، اجازه رسیدن صدای جمهوری اسلامی به مردم کشورهای خود را نمی دهند و تنها راه آگاهی مردم این کشور ها از حال و و اوضاع ایران همین نشریات فرانسوی می باشند.

نشریاتی که عمدتا مطالبی خلاف واقع را در خصوص کشورمان منتشر کرده و سعی در انحراف افکار عمومی را دارند.

جالب است که این نشریات و رسانه ها حتی کوچکترین اطلاعی از کشورمان نداشته و برای مثال شخصیت های درجه یک کشور ایران را هم به خوبی نمی شناسند.

 

20150331_125619

انتهای پیام/پ