تاریخ انتشار خبر: ۱ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۳:۱۱:۲۷
کد مطلب : 61333
امام جمعه آبادان :

سکوت مرگبار خواص در ۸ ماه فتنه از ذهن مردم پاک نمی شود/حماسه ۹ دی رگ حیات دشمن را قطع کرد

ابراهیمی تصریح کرد:روز ۹ دی یک دانشگاه بصیرت زایی در کشور است و معیار تشخیص نیروهای ارزشی از نیروهایی است که دم از ارزش ها می زنند ۹ دی روز تشخیص خواص بی بصیرت از خواص با بصیرت است که معیار حق هستند و عمارگونه وارد میدان شدند

 به گزارش عصر ابادان ، حجت الاسلام علی ابراهیمی پور امام جمعه آبادان در گفتگو با رهیاب در خصوص راز ماندگاری ۹ دی اظهار داشت:در سال ۸۸ فضایی در کشور به وجود آمد که دشمن ۸ ماه امیدوار شد و از تمام ظرفیت های خود برای زمین ایران به عنوان ام القرای جهان اسلام استفاده کرد.

وی ادامه داد:نگرانی ها و دلهره از اینکه مبادا درون نظام شکافی ایجاد شود روز به روز بیشتر می شد و بعضی از سران فتنه حتی به کارهای زشت خود وجه دینی می دادند و تمام جبهه ضدانقلاب ها،رقاصه ها،سلطنت طلب ها و منافقین پشت سرآنها صف بندی کردند.

حجت الاسلام  ابراهیمی پور تاکید کرد:دشمنان با کمک فتنه گران فضای کشور را متشنج کردند و تمام تلاش خود را کردند تا شعارهای که نقطه ثقل انقلاب بود را نشانه بگیرند و علیه ولایت و امام و آرمان فسطین شعار دادند.

وی اضافه کرد:بخشی از کسانی که به کاندیدای شکست خورده رای داده بودند با توجه به تبلیغات و هجمه ای که رسانه ای معاند داخلی و خارجی انجام دادند گمان کردند که واقعا تقلب صورت گرفته است و حقی ضایعی شده است اما وقتی قصه به عاشورای ۸۸ و بی حرمتی در آن روز رسید این عده دیدند که مشکل فتنه گران با امام حسین و اصل ولایت است لذا همه بیدار شدند.

امام جمعه آبادان گفت:وقتی روز عاشورا خیمه های امام حسین به آتش کشیده شد در حقیقت به اساس مکتب شیعه و رمز بقای انقلاب توهین شد مردم احساس خطر کردند و با همه وجود وارد میدان شدند و حماسه ۹ دی را رقم زدند.

وی ادامه داد:بی تفاوتی خواص در فتنه ۸۸ و بصیرت عوام از نقاط برجسته فتنه ۸۸ است سکوت مرگبار خواص در ۸ ماه فتنه از ذهن مردم پاک نمی شود اما بصیرت بالای مردم بود که با قصد قربت به صحنه آمدند و در بزنگاهی وارد شدند که می رفت خط نفاق در کشور ریشه بدواند و اختلاف ایجاد کند مردم به صحنه آمدند و بساط فتنه را جمع کردند.

 ابراهیمی پور تصریح کرد:روز ۹ دی یک دانشگاه بصیرت زایی در کشور است و معیار تشخیص نیروهای ارزشی از نیروهایی است که دم از ارزش ها می زنند ۹ دی روز تشخیص خواص بی بصیرت از خواص با بصیرت است که معیار حق هستند و عمارگونه وارد میدان شدند.

 

وی ادامه داد:مردم نشان دادند آگاهی از خواصی که ادعا می کردند از مردم بیشتر می دانند به مراتب بیشتر است ۹ دی دانشگاه امام شناسی و ولایتمداری بود ۹ دی رگ حیات دشمن را قطع کرد و دشمن را ناامید کرد لذا بسیار ارزشمند و ماندگار است.

منبع: رهیاب

  1. امیر می‌گه:

    درودبرامام جمعه معززآبادان که بصیرت ومردمداری وتلاشهای شبانه روزی ایشان درآبادان زبانزدخاص وعام میاشد”انشاالله درآینده ای نزدیک باحمایت مردم ولایتمداراستان خوزستان شاهدحضورحضرتعالی درمجلس خبرگان رهبری باشیم” استان خوزستان به فرزندان نیکی همانندابراهیمی ها که هیچگاه حاضربه جدایی ازمردم نشده اند به خودمی بالد”

  2. سام می‌گه:

    مخلصیم حاج آقای ابراهیمی دوست داشتی.