تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۰۷:۳۷:۰۱
کد مطلب : 38288

سیاسی: من و رحیمی مشکلی نداریم!

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه ابعاد اختلافش با مدیرعامل باشگاه خیلی هم بزرگ نیست، گفت: از این به بعد سعی می‌کنم کمتر حرف بزنم.

حمیدرضا سیاسی که میهمان تلفنی برنامه ۹۰ بود درباره اختلافات ایجاد شده بین اعضای هیات مدیره باشگاه، با بیان مطلب فوق اظهار کرد: بین اعضای هیات مدیره اختلاف فاحشی وجود ندارد و ما هم از اتحاد خوبی برخورداریم.

وی درباره مصاحبه تند علیرضا رحیمی علیه وی و ابعاد بزرگ این مصاحبه، تاکید کرد: البته من نمی‌دانم چرا شما ابعاد این مصاحبه را بزرگ می‌بینید. ابعاد این صحبت‌ها آنقدرها هم بزرگ نیست!

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس همچنین در خصوص مصاحبه‌های متوالی‌اش و اینکه چنین چیزی در باشگاه‌های بزرگ دنیا دیده نمی‌شود، گفت: باشگاه‌های بزرگ هم مشکلات باشگاه‌های ما را ندارند. نمی شود آنها را با هم مقایسه کرد. البته فرمایش شما درست است. من سعی می‌کنم از این به بعد کمتر حرف بزنم. البته همکاران مطبوعاتی شما من را یک جایی گیر می‌اندازند و مجبور می‌شوم جوابشان را بدهم.

سیاسی در خصوص اینکه گفته بود علی دایی سرمربی پرسپولیس را عوض می‌کند، تصریح کرد: من اصلان راجع به تغییر کسی صحبت نکردم. حرف من راجع به استحکام جایگاه افراد بود که خبرنگاری پرسید بالاخره وضعیت به چه صورت می‌شود. به هر حال اگر این روند ضعیف بودن وجود داشته باشد باید جلویش گرفته شود. خدا را شکر الان مشکلی به آن صورت نداریم. هرچند نتایج خوبی نگرفتیم ولی به آینده امیدواریم.

وی درباره آشتی کنان مصنوعی‌اش با علیرضا رحیمی بعد از جلسه در وزارت ورزش گفت: ما الان با هم مشکل آنچنانی نداریم. رحیمی زحماتش را کشیده و همچنان هم در حال رتق و فتق امور است.

سیاسی: من و رحیمی مشکلی نداریم!

“شما در تیم راه آهن شما همه کاره هستید. این باشگاه اسمی برای استیلی است ولی شما پشت پرده آن هستید. آیا چنین چیزی صحت دارد”؟ سیاسی در این خصوص گفت: نه اصلا اینطور نیست. استیلی با برادر من و چندنفر دیگر در حال خرید راه آهن هستند و من نقشی در آن ندارم. خیلی این باشگاه هم سرمایه زیادی نمی‌خواهد که بخواهد دست نیافتنی باشد.

به گزارش مهر، سیاسی درباره نقشش در باشگاه پرسپولیس، اظهار کرد: در پرسپولیس نقشی ندارم و اسپانسر باشگاه نیستم. ضمن اینکه رانت حضور در پرسپولیس هم به درد من نمی‌خورد.

وی در ادامه گفت: با توجه به اینکه تیم ما یک مقدار ملتهب است شما کمک کنید این التهاب کمتر شود. این بازیکنان بعد از دو هفته سخت، یک بازی حساس در پیش رو دارند.

رئیس هیات مدیره پرسپولیس در پاسخ به این سئوال که کار شما در هیات مدیره باشگاه چیست؟ گفت: من مسائل مالی باشگاه را مدیریت کرده و نحوه درآمد،بودجه و مخارج را کنترل می‌کنم.

سیاسی درباره اینکه آیا هنوز در شهرداری فعالیت می‌کند یا خیر، تاکید کرد: خیر من در شهرداری فعالیت نمی‌کنم. من با شهرداری به عنوان یک پیمانکار همکاری می‌کنم.

وی در پایان نقش شرکت اقلیم که متعلق به وی و برادرش است را در خرید باشگاه راه آهن رد کرد.