تاریخ انتشار خبر: ۳ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۲۱:۲۵:۰۹
کد مطلب : 82240

سیگار کشیدن کنار جسد همسر

مرد جوان بعد از قتل همسرش پلیس را از ماجرا با خبر کرد.

به نقل از جوان، ساعت ۲۰ شامگاه دوشنبه ۳۱ فروردین ماه، مردی با پلیس تماس گرفت و گفت همسرش را در خانه‌شان که حوالی میدان نامجو است، به قتل رسانده است. پس از آن بود که مأموران کلانتری ۱۰۶ نامجو در محل حادثه که طبقه اول ساختمان مسکونی در خیابان شیخ صفی بود، حاضر شدند.

بررسی‌ها نشان داد زن جوان در حالی که روسری به دور گردنش پیچیده شده بود، فوت شده است. در نزدیکی جسد هم مردی با آرامش در حال کشیدن سیگار بود. این مرد که خودش را حمید معرفی کرد، گفت که لحظاتی قبل، همسرش نازنین را با روسری خفه کرده است.

حضور بازپرس در محل حادثه
پس از تأیید خبر، قاضی احمدبیگی، بازپرس ویژه قتل به همراه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در محل حادثه حاضر شد. نخستین تحقیقات نشان داد سعید و نازنین سه سال قبل با هم ازدواج کردند اما پس از مدتی با هم اختلاف پیدا کردند و برای جدایی در دادگاه پرونده تشکیل داده‌اند.

اقرار به قتل در محل حادثه
متهم در بازجویی‌ها به قتل همسرش اعتراف کرد و گفت: نازنین به خانه خواهرم رفت و آمد داشت. آن‌جا بود که با هم آشنا شدیم و به او پیشنهاد ازدواج دادم. خواهرم از نازنین خواستگاری کرد و خانواده او هم با ازدواج ما موافقت کردند. سال ۹۱ بود که مراسم عروسی‌مان را برگزار کردیم. مدتی بعد پدر نازنین که کارمند بانک بود، بازنشسته و برای ادامه زندگی راهی شهری در شمال کشور شد و ما در خانه پدرزنم ساکن شدیم.

متهم ادامه داد من شغل مناسبی نداشتم و درآمدم پایین بود اما همسرم از من توقع زیادی داشت. او هر روز چیزی از من درخواست می‌کرد که توانایی برآوردن آن را نداشتم. در این مدت پدرزنم خیلی به ما کمک کرد.

وی ادامه داد: مدتی گذشت و من چند وقت به عنوان کارگر شرکت واحد و مدتی هم در قنادی نزدیکی خانه‌مان کار کردم اما درآمدم خیلی پایین بود، همین موضوع باعث درگیری من و همسرم بود. زندگی ما رو به تلخی پیش می‌رفت تا جایی که من مشکل عصبی پیدا کردم و مدتی در بیمارستان بستری شدم.

درخواست جدایی
متهم در ادامه گفت: هر روز که از زندگی مشترک ما می‌گذشت، اختلافمان بیشتر می‌شد تا جایی که تصمیم گرفتیم از هم جدا شویم. چند ماه قبل به شورای حل اختلاف رفتیم و مشکلمان را مطرح کردیم. قاضی بعد از شنیدن حرف‌هایمان پیشنهاد داد به علت مشکلات موجود قادر به ادامه زندگی نیستیم و بهتر است جدا شویم. همسرم نیز قبول کرد و قرار شد بعد از  پرداخت مهریه و نفقه  او را طلاق دهم.

متهم در توضیح حادثه گفت: عصر روز دوشنبه بود که دوباره بر سر نفقه و مهریه با هم مشاجره کردیم. به او گفتم که سکوت کند، حالم خوب نیست اما او روی مخم راه می‌رفت تا اینکه عصبانی شدم و با روسری رنگی او را خفه کردم. وقتی فهمیدم فوت شده، سیگاری روشن کردم و به پلیس خبر دادم. در ادامه جسد به دستور بازپرس برای انجام آزمایشات لازم به پزشکی قانونی فرستاده شد.

متهم پس از اعتراف به دستور قاضی سعید احمدبیگی برای انجام تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت. بر اساس این گزارش متهم به زودی برای مشخص شدن سلامت روحی و روانی‌اش به پزشکی قانونی معرفی می‌شود.