تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۰۱:۰۴:۰۴
کد مطلب : 29575

شایعه خفاش شب در واتس آپ

رییس پلیس فارس شایعه ربودن و قتل دختران توسط باند خیالی خفاش شب در شهرستان “جهرم” را تکذیب کرد.

 رییس پلیس فارس شایعه ربودن و قتل دختران توسط باند خیالی خفاش شب در شهرستان “جهرم”  را تکذیب کرد.

طی چند مدت اخیر در شبکه های اجتماعی و همچنین گروه های واتس آپ و وایبر در خصوص قتل تعدادی دختر در شهرستان های مختلف توسط یک باند بنام خفاش شب نگرانی های راه به همراه داشته است.

در این گروه ها موضوعاتی در خصوص ربودن تعدادی دختر از سوی ۹۰ خفاش شب ، دوختن چشمان و لب های آن ها و سپس آزار و اذیت گروهی به آن ها عنوان شده است و در نهایت این افراد تصاویر مشمئز کننده را منتشر و به آن دختران نسبت می دهند.

انتشار این مطلب دروغین و دامن زدن به آن توسط برخی افراد منجر به ایجاد ترس و وحشت در بین مردم شهرستان های مختلف استان به ویژه شهرستان جهرم شده است.

سردار “سجادیان” گفت:شایعه ربودن دختران و قتل آن ها در استان فارس صحت ندارد و افرادی که دامن به این شایعات می زنند از گروهی افراطی در جامعه هستند و نمی خواهند که جامعه آرامش لازم را داشته باشد، همیشه به دنبال نا امنی هستند تا امنیت خودشان را تامین کنند.

وی با تاکید بر این که پلیس فارس اجازه عرض اندام به افراد مغرض نمی دهد اظهار داشت: آن دسته از فارادی که با این گونه شایعات و دامن زدن به آن قصد نا امن کردن فضای عمومی جامعه را دارند توسط پلیس فتا استان ردیابی و با آن ها برخورد خواهد شد.

فرمانده انتظامی فارس تاکید کرد: پلیس در استان اشراف اطلاعاتی کامل داشته و هرگز اجازه فعالیت به افراد مجرم، قانون شکن و فرصت طلب را نخواهد داد.

منبع: تهران پرس