تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , خرداد, ۱۳۹۵ | ۲۳:۲۱:۳۰
کد مطلب : 114029

شتر سواری مهران غفوریان در یک رقابت مهیج +تصاویر

امیرحسین صدیق بازیگر و حسام لرنژاد خواننده پاپ با مهران غفوریان در مجموعه «با من خوش میگذره!» به رقابت می پردازند.

 خبرگزاری مهر: امیرحسین صدیق و حسام لرنژاد نیز به مجموعه «با من خوش میگذره!» پیوستند تا در سفری ماجراجویانه توریستی و سرشار از شوخی، هیجان و آگاهی با مهران غفوریان رقابت کنند.

با من خوش میگذرهبا من خوش میگذره

مجموعه «با من خوش میگذره!» در ترکیبی نو، چند هنرمند ایرانی را همسفر یک مسافرت هیجان انگیز می کند تا در جریان این سفر، در هر قسمت هم بینندگان از رقابت آنان لذت ببرند و هم با ظرفیت های گردشگری و دیدنی های بکر و چشم نواز کشورهای مختلف جهان آشنا شوند. ضمن اینکه طی این سفر تلاش می شود گوشه ای از فرهنگ و هنر تعدادی از کشورهای زیبای دنیا نیز در راستای معرفی مفاهیم انسانی همچون مهمان نوازی و دوستی به تصویر کشیده شود. این سفرها در قسمت های آینده تا شهرهای زیبای ایران نیز امتداد دارد.

مهران غفوریان، امیرحسین صدیق و حسام لرنژاد به عنوان نخستین گروه از سری اول مجموعه مذکور در بیروت لبنان به رقابت می پردازند. بازیگران لبنانی از جمله مجدی مشموشی، نعمی بدوی و ماریتارز معلوف نیز در کنار هنرمندان ایرانی در این سری حضور دارند.

با من خوش میگذره

هر برنامه شامل سه قسمت است و در هر بخش سه شرکت کننده حضور دارند. درهر قسمت یک نفر از سه شرکت کننده به عنوان میزبان و راهنمای گردشگری گروه شرکت کننده، تلاش می کند هنرمندانه برای یک روز مفرح و شاد برای گروه برنامه ریزی کرده و جزییات آن را اجرا کند. هر لیدر به قید قرعه یک مشاور از محل در اختیار خواهد داشت. لیدر یک روز کامل از صبح تا شب فرصت دارد و هزینه تخصیص یافته برای یک روز چهار صد دلار است. لیدر با این بودجه باید مقصدهای گردشگری برای معرفی شهر یا کشور میزبان را تعیین کند و نیز پذیرایی مناسب را انجام دهد. او همچنین باید نحوه حمل و نقل یا نوع وسیله نقلیه را انتخاب و برنامه های مورد نظر را به بهترین نحو اجرا کند به گونه ای که بتواند رضایت سایر اعضای گروه را در گذراندن یک روز مفرح، شاد و توام با اطلاعات معرفی شهر یا کشور میزبان جلب کند. در پایان روز اعضای گروه از جمله خود لیدر به او نمره می دهند. لیدر می تواند تا سه بار از راهنمایی مشاور استفاده کند و به ازای گرفتن مشاوره بیش از سه نوبت، میزانی از امتیاز خود را از دست می دهد. دو مهمان درهر برنامه به ازای هر یک از ملاک ها ۱۰ امتیاز و جمعا ۴۰ امتیاز به لیدر می دهند. در ضمن لیدر هم می تواند ۲۰ امتیاز به خود بدهد.

با من خوش میگذره

این مجموعه با حمایت مرکز بین المللی توسعه «خواهر شهرهای ایران» ساخته می شود و با پایان تولید از شبکه نمایش خانگی توزیع می شود.

عوامل مجموعه «با من خوش میگذره!» عبارتند از تهیه کننده و کارگردان: مرتضی آتش زمزم، مشاور پروژه: رضا شاکری، مدیر تولید: مجتبی آتش زمزم، مدیر تصویربرداری: مرتضی خان محمد، تصویربردار هوایی: مسعود اردلانی، صدابردار: حسین قورچیان، تدوین: کاووس آقایی، مدیر تولید لبنان: مجدی مشموشی، هماهنگی تولید لبنان: کاظم عزیزی، دستیار تهیه کننده: ابوالفضل آتش زمزم، گرافیست: مهدی وجدانی، عکاس: محمد حسین وجدانی و مشاور رسانه ای: هادی داداشی