تاریخ انتشار خبر: ۲۱ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۳:۵۴:۲۵
کد مطلب : 53515

شرکت ملی حفاری پاسخگوی نادیده گرفته شدن رسانه‌های اصولگرا باشد

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران، علت نادیده گرفتن رسانه‌های اصولگرا در دعوت برای پوشش اخبار و مراسم‌های آن شرکت توسط روابط عمومی را پیگیری کند.

خبرگزاری فارس: شرکت ملی حفاری پاسخگوی نادیده گرفته شدن رسانه‌های اصولگرا باشد

به گزارش عصر آبادان به نقل از خبرگزاری فارس، شرکت ملی حفاری ایران به عنوان یکی از شرکت‌های مهم زیرمجموعه وزارت نفت و جزو افتخارات ایران اسلامی است که در دوران پس از انقلاب با تلاش متخصصان داخلی شاهد اقدامات موثر و خوبی در خودکفایی این صنعت بوده‌ایم.

شرکت ملی حفاری ایران از معدود مجموعه‌های نفتی کشور است که مدیریت آن در استان خوزستان مستقر است.

متاسفانه با وجود اهمیت انعکاس اخبار و دستاوردهای صنعت حفاری، شاهد اقدامات خودسرانه در مجموعه روابط عمومی این شرکت در نادیده گرفتن رسانه‌های تاثیرگذار هستیم به طوری که در سال‌های اخیر به شکل عامدانه‌ای برخی از عوامل روابط عمومی این شرکت سعی در نفی و بی‌توجهی به رسانه‌های وابسته به جریان ارزشی و اصول‌گرا داشته‌اند.

روابط عمومی این شرکت حداقل در یک سال گذشته در مراسم‌های مختلف و نشست‌های خبری با دعوت از تعداد کثیری از خبرنگاران و حتی بعضا خبرنگارنماهایی که وابسته به هیچ رسانه‌ای نبودند تنها و تنها رسانه‌های وابسته به جریان اصول‌گرا را نادیده گرفته تا بتوانند خط و سیر فکری خود را به صراحت عیان کنند.

در این زمینه نیز روز گذشته این شرکت مراسم افتتاح هفتادمین دکل حفاری را با حضور رسانه‌های مختلف برگزار کرد و از اکثر رسانه‌های رسمی و غیر رسمی، وبلاگ‌ها و سایت‌های خبری که به صورت خانگی اداره می‌شوند، دعوت به‌عمل آورد اما طبق رویه قبلی، رسانه‌های اصول‌گرایی همچون فارس، تسنیم، رهیاب و… از شرکت در این مراسم و انعکاس دستاوردهای صنعت حفاری حذف شدند!

به‌ هر حال انتظار می‌رود مدیرعامل جدید این شرکت که جزو مدیران باسابقه و بی‌حاشیه صنعت نفت است علت این اقدامات خودسرانه روابط عمومی را بررسی و از ادامه این اقداماتی که قطعا در وهله اول ضرر آن متوجه مدیریت آن شرکت است، جلوگیری کند.

منبع:فارس