تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۲۰:۰۳:۰۳
کد مطلب : 43931

شلیک ۸۰ گلوله به بیمار روانی +عکس

پلیس آمریکا یک بیمار روانی را که تنها اسلحه ای ساچمه‌ای در دست داشت با شلیک ۸۰ گلوله وی را به نحوی به قتل رساندند که به گفته خانواده اش صورت وی قابل تشخیص نیست.

  به گزارش عصر ابادان،مامور پلیس آمریکا یک عقب مانده ذهنی را که تنها اسلحه ای ساچمه‌ای در دست داشت با شلیک ۸۰ گلوله به نحوی به قتل رساند که به گفته خانواده اش صورت وی قابل تشخیص نیست.

 شلیک ۸۰ گلوله به بیمار روانی +عکس

اداره پلیس شهر لاردو اعلام کرده است این ۶ افسر پلیس را به دلیل شلیک به «جوز والتر گرازا» از کار معلق و تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده است. بخش عمده این حمله که در بیرون یک پارکینگ کامیون اتفاق افتاده توسط دوربین های امنیتی ضبط شده است.

در حالی که سخنگوی پلیس مدعی شده این فرد به سمت ماموران نشانه رفته است، ویدئوی ضبط شده چنین چیزی را تایید نمی کند و قربانی هیچ گونه عمل تهدید آمیزی را مرتکب نشده است.

نزدیکان این فرد با تاکید بر بیماری روان پریشی وی افزوده‌اند آقای گرازا فردی خشن و تهاجمی نبوده و تحت نظر پزشک بوده است. به گفته آنها حمله پلیس به حدی شدید بوده که صورت قربانی متلاشی شده و قابل تشخیص نبود است.

 تبعیض نژاد و خشونت پلیس آمریکا طی چند هفته اخیر منجر به اعتراضات گسترده ای در بین سیاهپوستان آمریکا شد. چندی قبل پلیس آمریکا در اقدامی مشابه نوجوان سیاه پوستی را در شهر فرگوسن  به ضرب گلوله از پای در آورد. اعترضات مردمی منجر به اعزام گارد ملی آمریکا و اقدامات امنیتی شدید در این شهر شد.

منبع: تسنیم