تاریخ انتشار خبر: ۳ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۰۵:۲۳:۲۱
کد مطلب : 26154

شماره چهارم محرمانه های عصر آبادان/ از پاداش ۴۰ میلیونی رئیس به معاون تا سفره ی هفت سین پرخرج و کم دوام!

چهارمین بسته اخبار محرمانه عصر آبادان منتشر شد.

شنیده شده مسئول یکی از ارگان های شهری به معاون مالی خود پاداش جالب توجهی اختصاص داد.بنا به اظهار مطلعین ، وی مبلغی حدود ۴۰ میلیون تومان پاداش برای معاونش در نظر گرفت.این در حالی است که گفته می شود برخی از پرسنل همین ارگان ، حقوق چند ماهه خود را تاکنون دریافت نکرده اند و معلوم نیست آقای معاون چه گلی بر سر آبادان زده اند که مستحق دریافت چنین مبلغ هنگفتی شده اند.

—-

چندی پیش در خبرها آمده بود که یک سازمان شهری مدعی شد تعداد ۹۰ چادر ملی را در راستای ترویج فرهنگ حجاب ، بصورت مجانی در میان بانوان آبادانی توزیع کرده است. اما یک منبع آگاه امروز خبر داد که به هیچ وجه چنین اقدامی صورت نگرفته و صرفاً یک خبر نمایشی و فرمایشی منتشر و گزارش های مختلف از آن  برداشت شد تا آن سازمان اینگونه القاء کند که  در حوزه ی مسایل فرهنگی -دینی نیز فعالیت دارد.

—-

در مراسمی که به بهانه جشن مبلاد حضرت زهرا(س) در یکی از سازمان ها برگزار شد وضعیت فوق العاده ناهنجاری بر فضای غرفه های این مراسم حاکم شد. این مشکل باعث شد برخی از بانوان به نشانه ی اعتراض به وضع موجود غرفه های خود را ببندند و فضا را ترک کنند. هنوز از جزئیات دقیق این برنامه اطلاعی در دست نیست اما سعی می کنیم به زودی مستنداتی از این برنامه به دست بیاوریم.

به بهانه ایام نوروز، یکی از ارگان های شهری اقدام به تهیه و ساخت یک سفره ی هفت سین به عنوان نماد سال جدید کرد که هزینه ی نامتعارفی در پی داشت.گفته می شود این سفره حدود بیست میلیون تومان با ارگان شهری یاد شده آب خورد و جالب اینجاست که بخاطر جنس ضعیف و نامناسبی که در ساخت آن به کار برده شده بود خیلی زود شکست و این مبلغ از بیت المال را به هدر داد. گفتنی است سال های قبل از روشهای بهتر و کم هزینه تری برای ساخت این سفره استفاده می شد اما معلوم نیست چه اتفاقی رخ داد که تصمیم بر ساخت آن با نوع و هزینه ی جدید! گرفته شد.

 1. رضا می‌گه:

  مدرک بیارن بدون مدرک لطفا اظهارنظرنکنید

 2. حمید می‌گه:

  اقایان اگر مدرک در مورد باداشهای ..به معاون اداری مالی و دفتر دارشان میخواهید بروید اسناد یازده سازمان تابعه … رابازرسی کنید اقایان …و … به عناوین مختلف بول گرفته اند اما اسامی در سندها خودشان هستند همچنین فیش حقوقی واسناد حقوقی … را نگاه کنید ببینید در این دوماه چقدر بول علاوه بر حقوق ماهانه گرفته اند اگر نمی دانید من میگویم حدودا دو نفرشان جمعا هشتاد تا صد میلیون تومان فقط باداش گرفته اند حالا اگر کسی در این شهر مرد است از نمایندگان تا اعضای … شهر بخصوص دوستان نزدیک …در …. شهر (-س.. – ک.. – و م.. )که خودشان بیشتر این مسایل را میدانند بروند و اسناد سارمان های تابعه … را بگردند ….بروید اسناد … و سازمان … را که از شرکای … هستند را بگردید همه چیز از خریدهای صوری و …. مشخص می شود انوقت به عنوان یک مسلمان با سوگند به کتاب قران نظر در مورد عملکرد … که تمام برنامه هایش برای انتخابات مجلس است را بگویید……….

 3. safa می‌گه:

  اگه مدرک میخوایید برید از خودشون بپرسید ببینید به لکنت نمی افتن. مدرک و همه میدونن. سرت و توی برف کردی و حرف از مدرک میزنی. احسنتبر سایت خوبتون.

 4. رضا می‌گه:

  عزیزانی که مد رک و سند میخواهید!؟ فکر کردید مدارک و اسناد را از چه طریق باید بدست آورد ؟!امیدواریم به صرف درج اینگونه اخبار و البته باداشتن صحت؛ بعضی رو که پشت میز ریاست نشسته اند و فکر میکنند آتش به آن کارگر نمی افتد !!! و مرتکب اینگونه تصمیمات میشن بدون ترس از هرگونه محاسبه و نظارت٬‌‌‌‌قدری متوجه کند که. . . وای گر از پس امروز بود فردایی؟

 5. م . ح می‌گه:

  آقایون عصر آبادان بچه مسجدیا مشکلات شهر با این روش حل نمیشه شما فقط حاشیه هارو زیاد میکنید .وقتی میگی طرف اینقد گرفت مستند عنوان کنید .وقتی جای دیگه اعلام میکنید برادر فلان معاون فلان سازمان داره غیره قانونی کار میکنه مدرک بیار .به نظر من دلیل این اتفاقت اینه که توپ به طرف مخالف چرخیده.تا وقتی که دوستان شما خوش و خرم بودن نه عصر آبادانی بود نه دلسوزی حالا همه دلسوز شدن و خبر میبرن و میارن .از رانت خانوادگی میگید و روابط دیگه
  چرا از رانتهای رفاقتی و مسجدی نمگید؟

 6. شاهد می‌گه:

  سلام
  یک انتقاد به نحوه و ادبیات شما در رابطه با دیگران دارم البته الان بخشی از خبر را حذف کردید که حاوی واژه های نامناسب بود اگر قصد دارید به یک رسانه موثر تبدیل شوید لازمه آن هم مطالعه بسیار و هم بکار بردن ادبیات وزین است من بقدر کافی در سایت معروف مشمول لطف یارانشان قرار میگیرم امیدوارم در اینجا دیگر شاهد اینگونه ادبیات نباشم اگر آنجا طبیعی است اینجا حتی یک واژه نیز جفاست

 7. ناشناس می‌گه:

  حیف از وقتی که گذاشتم و این مزخرفات رو خوندم . با کدوم مدرک حرف میزنید آخه ؟ دلتون درد میکنه

 8. تارا می‌گه:

  سلام لطفا در مورد ارتباط پشت پرده یک عضو …شهر که از دو کانون تبلیغاتی حمایت میکنه و اونا هرجا دلشون خاسته تابلو تبلیغاتی زدن و کسی هم حق اعتراض نداره بررسی و افشاگری کنی. حجم سفارشات تبلیغات بیلبوردی شهرداری رو در شش هفت ماه اخیر که …چهارم اومده نگاه کنید خیلی چیزا دستگیرتان میشه بخصوص ارتباطات گسترده سخنگو …با معاون …و افزایش غیرطبیعی سفارشهای ..دو کانون …آقای …و …گرافیک آقای ..!

 9. عزیز می‌گه:

  درد دل ما کارگران لطفا اصلاح شود

 10. عزیز می‌گه:

  سلام باتشکر از دست اندر کاران سایت عصر آبادان میخواستم بگم دست شما درد نکنه که درد دل ما کارگران را بازگوی میکنید،این آقا که تقریبا نزدیک به ۴۰میلیون پاداش گرفت این مبلغ را از زیر مجموعه های این اداره دولتی گرفته متاسفانه …که با رای مردم سر کار اومدن احتمالا دارن با آنها سازش میکنید اینکه مبلغی هد گیر خودشون اومده این وسط که چیزی نمیگن،به هر حال خدا به داد ما کارگران شهر برسه ا

 11. دريس می‌گه:

  واقعا اینها مسلمانند؟!
  مردم از بیکاری و فقر رنج میبرند انها به هم پاداش میلیونی میدن!!
  ما که از حقمون نمیگزریم و تو اون دنیا ازشون میگیریم…..

 12. غفاری می‌گه:

  واقعا سایت شما روی فیدوس رو سفید کرده معلوم نیست دردتون چیه که همش به این و اون می پرید! مسلمان مومن باید شجاع باشه و به صراحت حرف بزنه نه اینکه شک و شبهه ایجاد کنه و مطمئن باشید این رفتار شما مصداق بارز رفتار منافقانه است! اگه حقیقت رو می گویید و با سند و مدرک حرف می زنید از چه چیزی ترس دارید؟!!!!!

 13. sara می‌گه:

  بجای پاداش به افراد فسیل شده حقوق پرسنل را پرداخت کنند و بجای پیام تبریک استانی برای یک مسابقه و تبلیغات بی محتوا مطالبات پرسنل زحمت کش …را پرداخت کند ….اطلاع از وصعیت موجود ندارد یا سر به معشوق سپرده اند!!

 14. شعبون برادر رمضون می‌گه:

  اتفاقا این سفره که از جنس یونولیت بود در پارک معلم بر اثر دعوا و کتک کاری عده ای بهم ریخت .