تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , آبان, ۱۳۹۴ | ۲۳:۰۶:۴۲
کد مطلب : 103026
سوال عجیب فارس از عسکر اولادی /

شما در امیدیه چاه نفت دارید ؟ / عسکر اولادی : خیر ، من نمی دانم امیدیه کجاست !

روز گذشته گروه احزاب خبرگزاری فارس با اسدالله عسکر اولادی سرمایه دار و فعال سیاسی کشور گفتگویی انجام داد که با سوالات عجیب خبرنگار مواجه شد.

 به نقل از امید نیوز ، روز گذشته گروه احزاب خبرگزاری فارس با اسدالله عسکر اولادی سرمایه دار و فعال سیاسی کشور گفتگویی انجام داد که به سوالات عجیب خبرنگار واکنش نشان داد.

 

عسکر اولادی در ابتدا که از تایید اینکه به عنوان هفتمین سرمایه دار کشور است سرباز زده بود در پاسخ به سوالات دیگر اینگونه پاسخ داد :

 

فارس: فکر می‌کنم در صادرات زیره اول بودید؟

عسگر اولادی: بودم. چون زیره از بین رفت. در زمانی که زیره بود من نفر اول بودم اما الآن زیره به دلیل خشک‌سالی خشک‌شده است.

*چاه نفت ندارم

فارس: مطرح است که شما چاه نفت دارید و…

عسگر اولادی: من فقط یک کاسب جزء هستم. به خدا اگر چیزی داشته باشم

فارس: یعنی در امیدیه چاه نفت ندارید؟

عسگر اولادی: «نه ابداً. من اصلاً نمی‌دانم امیدیه کجاست.

فارس:‌ اهواز…

عسگر اولادی: من در عمرم قبل از انقلاب دوبار برای تفریح به اهواز رفتم اما هرگز ….  من هیچ سرمایه گذاری نکرده‌ام، من می‌نویسم  هر فردی که این ادعا را می‌کند بردارد برای خودش.

فارس: هیچ سرمایه گذاری …

عسگر اولادی: من هیچ سرمایه‌‌گذاری به‌ جز خانه، انبار و دفتر نکردم، هرکسی می‌گوید برای خودش، من می‌نویسم هرشخصی پیدا کرد بیاید بردارد.

فارس: آقای عسگر اولادی، در کدام‌ یک از کشورها دفاتر شما دایر است؟

عسگر اولادی: یک دفتر در هنگ کنگ برای پسته دارم و یک دفتر هم در دبی.

نکات قابل تامل در این مصاحبه زمزمه های مالکیت چاههای نفت آغاجاری و امیدیه توسط یک سرمایه گذار است که  خبرگزاری رسمی کشور مطرح کرده است و دیگر اینکه آیا واقعا آقای اسدالله عسکر اولادی شهر منابع سرشار انرژی و تامین کننده بیش از نیمی از بودجه مملکت را نمیشناسد !!