تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , تیر, ۱۳۹۳ | ۲۳:۳۴:۵۶
کد مطلب : 35340

شمخانی ، مدیر حوزه مدیرعامل منطقه آزاد اروند شد/از این به بعد سازمان سخنگو هم دارد!

عصر آبادان: مدیرعامل منطقه آزاد اروند ، مدیر جدید حوزه خود را معرفی کرد.

به گزارش عصر آبادان ، اسماعیل زمانی مدیرعامل منطقه آزاد اروند پس از برکناری میرموسوی ، مدیر جدید حوزه خود را منصوب کرد.بر پایه این خبر ، مدیرعامل اروند ، موعود شمخانی را برای این مهم انتخاب کرد.

گفته می شود موعود شمخانی فرزند علی شمخانی دبیرشورای عالی امنیت ملی است.همچنین علی شمخانی  از اعضای هیئت امنای منطقه آزاد اروند نیز به شمار می رود.

متن حکم مدیرعامل بدین شرح است: بدینوسیله نظر به شایستگیها و تجارب جنابعالی، شما را به سمت سرپرست مدیریت حوزه مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند منصوب و از خداوند متعال توفیق جنابعالی را در این پست حساس مسئلت می نمایم.

گفتنی است میرموسوی چند روز پیش به دلایلی که یکی از آنها را مشغله زیاد خود در دو مسئولیت روابط عمومی و حوزه مدیرعامل خوانده بود از این سمت استعفا داد.استعفایی که با موافقت زمانی همراه شد.

البته مدیرعامل برای اینکه مشغله های مدیرسابق حوزه اش ، خیلی هم کم نشود یک مسئولیت جدید به وی داد و او را به عنوان سخنگوی سازمان معرفی کرد!!!

 1. ناشناس می‌گه:

  جالب اینه که از تجربه و سوابق و دانش یه بچه متولد ۶۷ با یه لیسانس غیر مرتبط صحبت شده، واقعا دلایل توقف رشد و توسعه کشور مشهوده

 2. ناشناس می‌گه:

  ماخوزستانیا مشکلمون همینه تا اینکه بیان از خومون بهش پست بدن .این میگه من اهوازیم اون میگه من خرمشهری وآبادنی هستم واولویت با من هست .در صورتی که اگه از استانهای دیگه بیارن وتو خوزستان بهش پست بدن هیچ کدوتون صداتون بالا نمیاد واعتراض نمیکنید.

 3. ناشناس می‌گه:

  فرضا با پارتی هم این منصب گرفته نه فقط منطقه آزاد همه جای ایران پارتی بازی هست. وآقای شمخانی با با تلاشش به این منصب رسیده نه با پارتیک . بعد خانواده شمخانی خیلی برای این کشور تلاش کردن هیچ پستی نگرفتن . اگه بچه ی علی شمخانی بود این منصب در مقابل خدمتای پدرش خیلی ناچیزه. ادر ضمن خبر رسانه ها اشتباه رسوندن موعود شمخانی فرزند علی شمخانی نیست.

 4. زهرانژاد می‌گه:

  پ مثل پارتی

 5. ذوقی می‌گه:

  فرزند پدر باش نه فرزند هنر / فرزند پدر باعث بیشرفت تو گردد. عاشقا

 6. گله مند می‌گه:

  متاسفانه شاهد انتصابهای سیاسی و سفارشی در منطقه آزا هستیم… ای خدا حرف دلمون و بریم به کی بگیم

 7. جوون می‌گه:

  منم جویای کارم. اگه بیام منطقه آزاد البته بدون سفارش، آیا کسی تحویلم میگیره ؟ آیا کسی بهم کار میده؟
  البته شاید منو بزارن جز نیروهای خدماتی در خدمات شهری، بازهم خداراشکر

 8. جوون می‌گه:

  آخه مگه توی آبادان خرمشهر قحط الرجال که از جاهای دیگه آدم میارن و بهشون پست و مقام میدن؟!!

 9. یادگار می‌گه:

  چقد زود مدیر هاشون و عوض میکنن……….

 10. کارشناس می‌گه:

  معلوم نیست این همه حکم صادر میکنه منطقه آزاد . آخرش نفهمیدیم میخواد چیکار کنه؟

 11. 777 می‌گه:

  وای به حال منطقه آزاد با این کارهاش . فردای قیامت چطوری می خوان جواب خداوند و بدن.

 12. sakam می‌گه:

  اولا که اکثرا این کامنتها رو معلومه یه نفر گذاشته . تقریبا قلمشوت یکی است.ثانیا اگه از شمخانی شناخت نداری پس چرا ازش تعریف میکنی

 13. م.ح می‌گه:

  من این آقا رو نمیشناسم ولی امیدوارم که کاری کنه اسم آبادان دوباره سربلند بشه و تو تمام ایران جایگاه قدیم خودشو بدست بیاره

 14. م.ح می‌گه:

  اینایی که میگن موعود شمخانی نباشه و رابطه ای اومده روی کار حتما به فکر گرفتن این پست برای خودشون بودن.

 15. م.ح می‌گه:

  به جای اینکه به فکر میدون دادن به جوونای تحصیل کرده باشیم که بتونن از علمشون برای آبادانی شهرمون استفاده کنن به فکر تخریب کردن اوناییم.
  به امید شهری پاک و سالم و رو به رشد هم از نظر اقتصادی و هم از نظر پیشرفت منطقه…
  آقا موعود عزمت و جزم کن برای آبادانی شهر و منطقه مون .

 16. م.ح می‌گه:

  خداوکیلی اگر شما میخواستی کسی و مسئول جایی بکنی نمیومدی کسی رو بزاری که روش شناخت داشته باشی و اسمت و از اینی که هست سربلند تر بکنه.
  پس آقای موعود شمخانی هر نسبتی که با حاج علی شمخانی داری کاری کن که باعث سربلندی حاج علی بشه و مثل دلاوری او توی جنگ عمل کن.

 17. م.ح می‌گه:

  اونایی که میگین پسر شمخانی ، اگر پسر شمخانی هم باشه و بتونه مثل پدرش که تو جنگ خدمت کرد به مردم آبادان هم خدمت کنه دمش م گرم ….

 18. امیر می‌گه:

  ما فقط یاد گرفتیم الکی انتقاد کنیم …
  تازه انتخاب شده شما از کجا میدونین کارش و بلد نیست …
  هی میگین باید به جوونا میدون داد حالا که دادن گیر دادین به پسر شمخانی بودنش …

 19. م.ح می‌گه:

  دوستان عزیز میدونید مشکل ما چیه؟
  مشکل ما اینه که هیچ وقت تاکید میکنم -هیچ وقت- نخواهیم فهمید که در منطقه چه خبره و دارن چکار میکنن و چه کسی چقدر داره میکشه بالا …
  بعد منو جنابعالی داریم سر یه استخدامی بحث کاذب میکنیم.اصل کار اینه که دیدگاه آقایون تهرانی از زدن این همه منطقه آزاد در حواشی کشور اینه که خودشون در رفاه باش و براشون مهم نیست این وسط چقدر پول میره تو شکم مسولین مناطق آزاد کشور. بعد شما میای کامنت میزاری که آی ما مردم داریم له میشییییییییییییییم کمممممممممک…. هه چی میگی بابا

 20. سروش می‌گه:

  این حرفا چیه که میزنین هرکی شد حتما لیاقت داشته. خود آقای شمخانی مگه کم به این ۲تا شهر خدمت کرده! تازه فکر نکنم این انتصاب هم با پارتی باشه. آقای شمخانی لطفا شما هم فقط و فقط به فکر خدمت کردن به این شهرها باشین و لطفا به این حرفا کاری نداشته باشین. این شهرها فقط آدمهای صادق رو میخوان که به فکر کمک و خدمت باشن!

 21. سروش می‌گه:

  شهر رو آباد کنن حالا هرکی میخواد رییس شه بشه!!

 22. سروش می‌گه:

  این انتصاب حتما از روی شایستگیه وگرنه چرا من رو انتخاب نکردن؟!!!!

 23. سروش می‌گه:

  آقا مگه حاج شمخانی چه بدی کرده غیر از اینکه مرد و مردونه خدمت کرده. همه با هم دعا میکنیم که آقای موعود شمخانی هم مثل حاج علی شمخانی باشه و فقط خدمت کردن به مردم رو از اون مرد بزرگ یاد گرفته باشه.

 24. سروش می‌گه:

  اقا این چه حرفیه که دارید میزنید جداً؟ خدایی به فکر پیشرفت شهرامون باشید تا این حرفا. ما به کسایی احتیاج داریم که واسمون کار کنند نه فقط حرف بزنند حالا هر کی هم میخوان باشن! آقای شمخانی تو کارتو انجام بده و مثل مرد به مردم شهرهای آبادان و خرمشهر خدمت کن! فقط همین!

 25. ناشناس می‌گه:

  ایشون حتما لیاقت و شایستگی این رو داشتن که به این سمت منصوب شدن

 26. ناشناس می‌گه:

  انشالله که خدا درهمین دنیا حق مردم عزیز ابادان وابه…..نشون بده

 27. م.م می‌گه:

  آین آقایونم افکارشون مثل رئیس کلشونه حتما فکر کردن بچه های این شهر فقط به درد باغبانی سرمایه دارها میخورن انشاالله خدا جوابشون رو میده

 28. م.م می‌گه:

  کلا منطقه آزاد شده محلی برا سر کار اومدن جوانان تهرانی ویا بچه ها و اقوام آقایون مسؤل پس ما جوانان آبادانی باید چکار کنیم

 29. خرمشهری می‌گه:

  از خدا بترسید در این ماه مبارک چرا….میگویید وبه خورد مردم می دهید آخه چرا موعود را پسر دریابان شمخانی می دانید با سازمان تماس بگیرید از خودش سئوال کنید تا…شوید بابا د…هم حدی داره پدر او از آن طایفه هست اجازه دهید توی ابادان خرمشهر ۶۰۰ هزار نفری یک نفر شمخانی آنهم به عنوان منشی مشغول بکار باشه

 30. آبادانی می‌گه:

  باید یه جورایی حال بدن به همدیگه .

 31. فلافل فروش سر کوچه می‌گه:

  مگه وزارت خارجه ست که سخنگو انتخاب کردن. آخه مگه این سازمان روابط عمومی نداره ؟ سخنگو دیگه چیه ؟

 32. اشغری می‌گه:

  متاسفانه این سیاست …، فرزندان ..و ..و بر سر کار می آورند و بهشون پست میدن تا بتونن از قدرتشون استفاده کنن. واقعا جای تاسف داره.

 33. بیخیال می‌گه:

  منطقه آزا اینهمه …این هم روش.

 34. باقرخان می‌گه:

  بله دیگه اگه بابای من هم یه کاره ای بود توی مملکت من هم الان پست می گرفتم.

 35. شایان می‌گه:

  وای وای وای ………….
  هر دم از این باغ بری می رسد