تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۲۰:۵۳:۱۴
کد مطلب : 24096

شناسایی و دستگیری یک تیم تروریستی وابسته به بیگانگان، توسط سپاه حضرت ولی عصر(عج) خوزستان

روابط عمومی کل سپاه از شناسایی و دستگیری یک تیم تروریستی وابسته به سرویس‌های جاسوسی بیگانه در خوزستان خبر داد.

به گزارش عصر آبادان به نقل از رهیاب نیوز ،در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر اقدام سرویس های جاسوسی وابسته به بیگانگان مبنی بر سازماندهی و اعزام یک تیم عملیاتی برای اقدامات تروریستی و خرابکارانه در ایران، با الطاف و عنایات الهی و عملیات پیچیده اطلاعاتی و شناسایی، رصد و کنترل اعضای تیم مذکور در خارج از مرزها، پس از ورود آنان به کشور در روزهای آغاز سال جدید، نیروهای اطلاعاتی سپاه ولی عصر(عج) استان خوزستان در عملیاتی سریع آنها غافلگیر و دستگیر کردند.

38737_635325097674423581_s

بر اساس این گزارش تروریستها در چار چوب یک پروژه عملیات روانی با هدف بمب گذاری و خرابکاری در برخی اماکن و مقرهای حساس، شناسایی ، ترور و ایجاد فضای رعب و وحشت و نا امنی در جامعه، تحت چتر حمایتی سرویس های جاسوسی دشمنان ملت ایران وارد کشور شده بودند.

این گزارش محموله های آماده انفجار، بمب های چسبان و کنار جاده ای، تلفن همراه و سامانه‌های ارتباطی مجهز به رمز نگاری در فضای مجازی و اینترنت را از جمله تجهیزات به دست آمده از دستگیر شدگان ذکر کرده است.

بازداشت شدگان در اظهارات اولیه خود به ارتباط و سازماندهی هسته تروریستی توسط سرویس‌های جاسوسی تحت حمایت دشمنان فرا منطقه ای اعتراف کرده اند.

  1. بیژن می‌گه:

    ” ترک ان ” تحویل بگیر

  2. شعبون برادر رمضون می‌گه:

    قابل توجه جناب اقای ترکان . ایا هنوز معتقد هستید جنگ ۲۵ ساله تمام شده و باید نیروهای مستقر در کناره اروند رود جمع شوند.