تاریخ انتشار خبر: ۲۵ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۱۸:۰۵:۵۲
کد مطلب : 18223

شهادت یک فوتبالیست در سوریه

بازیکن یکی از تیم‌های باشگاهی لبنان که با عضویت در حزب‌الله و مقاومت اسلامی برای دفاع از حرم مطهر حضرت زینب(س) و مقدسات اسلامی به دمشق رفته بود در درگیری با تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید.

ابنا: یکی از بازیکنان فوتبال تیم باشگاه “الاهلی برج‌رحال” که برای دفاع از حرم‌های شریف به سوریه رفته بود به دست گروه‌های تکفیری به شهادت رسید.

«حسین جعفر نصرالله» متولد سال ۱۹۹۱ و از اهالی شهرک “الحلوسیه” لبنان بود که با عضویت در حزب‌الله و مقاومت اسلامی با نام جهادی “جواد الموسوی” در دفاع از حرم مطهر حضرت زینب(س) شربت شهادت را نوشید.

پدر این شهید والامقام نیز از بازیکنان مشهور تیم‌های “الصفاء” و”شباب الساحل” و”التضامن صور” لبنان بود.

براساس این گزارش، مقاومت اسلامی و حزب‌الله لبنان روز گذشته پیکر شهید «حسین جعفر نصرالله» را تشییع کردند.

کاروان تشییع پیکر این شهید درحالی با حضور گسترده مردم از مقابل منزلش در شهرک الحلوسیه واقع در جنوب برگزار شد که «سیدنواف الموسوی» عضو جنبش الوفاء در مقاومت لبنان، «سید احمد صفی الدین» مسئول منطقه جنوب در حزب‌الله و همچنین جمع کثیری از مقامات سیاسی حزبی، علماء و همچنین فعالان اجتماعی حضور داشتند.

شیعیان شهرک الحلوسیه در حالی که پرچم حزب‌الله، تصاویری از امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری و رهبران حزب‌الله را در دست داشتند با شعار “لبیک یا زینب(س)” و “لبیک یا حسین(ع)” پیکر شهید «حسین جعفر نصرالله» را تا گلزار شهدای این شهرک تشییع کردند.