تاریخ انتشار خبر: ۲۴ , تیر, ۱۳۹۵ | ۱۸:۳۶:۰۲
کد مطلب : 119198

شهادت یک مامور پلیس در درگیری با اشرار

فرمانده انتظامی استان فارس از شهادت مامور وظیفه شناس که در درگیری با اشرار مسلح مجروح شده و صبح امروز به درجه رفیع شهادت نائل آمد، خبرداد.

 سردار ‘احمدعلی گودرزی’ در تشریح این خبر اظهار داشت: ۳۱ خرداد ماه امسال، ماموران انتظامی شهرستان کازرون با انجام اقدامات اطلاعاتی مطلع شدند فرد شرور و قاتل فراری به نام ‘ س-م’ که دارای سابقه چند فقره سرقت مسلحانه، قتل و درگیری است، قصد عبور از منطقه ‘کنار تخته’ به سمت ‘ شیراز’ را دارد.
به گزارش روز پنجشنبه پایگاه اطلاع رسانی نیروی انتظامی، وی افزود: ماموران با استقرار در طول مسیر تردد این فرد شرور، به صورت نامحسوس اقدام به کنترل خودروهای عبوری کرده که در این زمان، فرد شرور با یک دستگاه خودرو زانتیا به همراه دو نفر از همدستانش متوجه حضور پلیس می شود.
فرمانده انتظامی استان فارس ادامه داد: فرد شرور با استفاده از سلاح کلاش به سمت ماموران اقدام به تیراندازی می کند که در این حادثه یکی از ماموران به نام استواریکم’ ایرج ایلانی’ بر اثر اصابت گلوله مجروح و به بیمارستان شهید ‘رجائی’ شیراز منتقل می شود.
سردار گودرزی ادامه داد: فرد شرور وهمدستانش پس از تیراندازی از صحنه متواری می شوند که ماموران پس از چند روز با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی موفق شدند دو نفر ازهمدستان این فرد را به همراه یک قبضه سلاح در اطراف شهر کازرون دستگیر کنند؛ تحقیقات برای دستگیری شرور متواری’س – م’ همچنان از سوی پلیس ادامه دارد.
وی گفت: متاسفانه صبح امروز استواریکم ‘ایلانی’ به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان شهید ‘رجائی’ شیراز به درجه رفیع شهادت نائل آمد.