تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۷:۵۸:۰۸
کد مطلب : 67897
مشاور عالی فرمانده سپاه قدس

شهدای مدافع حرم در امتداد شهدای ۸ سال دفاع مقدس هستند/خطر داعش رو به زوال است

سردار ایرج مسجدی اظهار داشت:شهدای مدافع حرم در امتداد شهدای ۸ سال دفاع مقدس هستند رزمندگان دفاع مقدس آن روز برای دفاع از انقلاب و نظام اسلامی جنگیدند و به شهادت رسیدند امروز هم مدافعین حرم تداوم همان راه است اما منطقه عوض شده است آرمان دفاع از عتبات عالیات باعث می شود این عزیران به سمت این جبهه بروند.

 

 

 

به گزارش عصر آبادان ؛ سردار ایرج مسجدی مشاور عالی فرمانده نیروی قدس سپاه در گفتگو با رهیاب در خصوص اینکه آیا داعش برای مرزهای ایران خطر محسوب می شود اظهار داشت: به لطف خدا و تلاش مجاهدین در عراق و سوریه و  با کمک های جمهوری اسلامی ایران روز به روز خطر داعش رو به زوال است.

وی ادامه داد:مناطق زیادی را رزمندگان اسلام از دست داعش خارج کردند و می توانیم امروز بگوییم امنیت مرزهای ایران در عمق زیادی تامین است و روز به روز موفقیت های بزرگتری را به دست خواهیم آورد البته خطر داعش کاملا برطرف نشده است و باید با یک آمادگی کامل در منطقه حضور داشته باشیم تا روزی شاهد از بین رفتن کامل فتنه دشمنان اسلام باشیم.

سردار ایرج مسجدی  تاکید کرد:شهدای مدافع حرم در امتداد شهدای ۸ سال دفاع مقدس هستند رزمندگان دفاع مقدس آن روز برای دفاع از انقلاب و نظام اسلامی جنگیدند و به شهادت رسیدند امروز هم مدافعین حرم تداوم همان راه است اما منطقه عوض شده است آرمان دفاع از عتبات عالیات باعث می شود این عزیران به سمت این جبهه بروند.

 مشاور عالی فرمانده نیروی قدس سپاه گفت:آمریکایی ها و انگلیسی ها یک نقش منافقانه ای بازی می کنند از یک طرف خود را ضد تروریست معرفی می کنند اما کاملا می بینیم که از تروریست ها حمایت می کنند گزارش های ما میگوید که امریکا برای داعش، مهمات و سلاح ارسال می کند آنها حامی تروریست هستند .

وی درپایان تاکید کرد:قضایای منطقه یک توطئه ای است که در به دست استکبار به وجود آمده است تا دولت ها و مردم مسلمان منطقه را زمین بزند.

منبع: رهیاب