تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۱۲:۱۳:۰۳
کد مطلب : 17326
هفته هجدهم لیگ دسته اول فوتبال

شهرآورد خوزستان امروز در آبادان

از هفته هجدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور، امروز یک دیدار در آبادان بین تیمهای صنعت نفت آبادان و استقلال اهواز برگزار خواهد شد که در نوع خود حساسیت‌هایی را نیز به دنبال خواهد داشت.

عصر آبادان- دیدار دو تیم کهنه کار فوتبال خوزستان امروز در حالی صورت می‌گیرد که این دو تیم برای دو انگیزه متفاوت در تلاش برای ابقاء و ارتقای جایگاه خود در جدول رده بندی لیگ دسته اول فوتبال کشور هستند.
استقلال اهواز که پس از راهیابی به لیگ دسته اول فوتبال کشور هنوز موفق نشده روزنه امیدی برای راهیابی به لیگ بر‌تر کشور پیدا کند، امروز برای جلوگیری از نزول بیشتر این تیم جدول لیگ دسته اول ناچار است که دست خلی آبادان را ترک نکند.
اما در آن سوی میدان، آبادانی‌ها قرار دارند که در هفته‌های گذشته نتایج لازم را کسب نکرده و هم اکنون صدر جدول را کمی دور از دسترس می‌بینند.
نفتی‌ها برای استفاده از غفلت احتمالی سایر رقبا باید امروز هر سه امتیاز این مسابقه را کسب کرده و امیدوار باشند که تیم‌های سیاه جامگان و نساجی مازندران نتایج لازم را از دیدار‌های خود کسب نکنند.
این دیدار از هفته هجدهم لیگ دسته اول فوتبال کشور امروز یکشنبه از ساعت ۱۴:۱۵ دقیقه در ورزشگاه تختی آبادان برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/