تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , مرداد, ۱۳۹۴ | ۱۲:۴۸:۳۵
کد مطلب : 99800

شهردار خرمشهر بالاخره انتخاب شد

رئیس شورای شهر در این رابطه گفت: در جلسه امروز شورا ، شهردار خرمشهر انتخاب شد.

به گزارش عصر آبادان به نقل از نسیم خرمشهر، رئیس شورای شهر خرمشهر در گفتگو با خبرنگار نسیم خرمشهر گفت: در جلسه امروز شورا ، شهردار خرمشهر انتخاب شد.علی بندری افزود: با مجموع ۶ رأی موافق و  یک رأی ممتنع ، دکتر عادل محمدی ملاکه به‌عنوان شهردار خرمشهر انتخاب شد.

وی تصریح کرد: متأسفانه به دنبال حاشیه بوجود آمده به دلیل ترک جلسه یکی از اعضای شورای شهر به نام خانم فاطمه عطشانی ، با در نظر گرفتن قانون حضور و امضا عضو به‌عنوان حاضر در جلسه ، ترک جلسه وی باعث از بین رفتن حدنصاب نگردید و رأی جلسه با حضور ۸ نفر عضو شورا نهایی شد.

رئیس شورای شهر خرمشهر در ادامه گفت: متأسفانه اعضای اصلی درخواست‌کننده تشکیل جلسه انتخاب شهردار ازجمله آقایان سید علی معادی ، علی غزالی و مهدی عساکره خود در جلسه شورا شرکت نکردند و این مسئله باوجود مشکلات موجود و پیچیده شدن امور شهری در این مدت واقعاً قابل‌تأمل است.

وی اظهار داشت: نتیجه انتخاب شهردار رسماً به فرمانداری اعلام‌شده و روزهای آینده باید از طرف فرمانداری خرمشهر ابلاغ گردد.

علی بندری گفت: برخی ارگان‌ها در خرمشهر سلیقه‌ای عمل نموده و اقدام به راهبرد دادن خارج از حیطه کاری خود به شورا می‌نمایند که این مسئله واقعاً درروند شورا بخصوص انتخاب شهردار تأثیرگذار بوده است.

وی افزود : بنده از ارگان‌های ذیربط خواهش دارم که در اقدامات مربوطه نقش خود را به‌خوبی ایفا نموده و جدا از سیاست زدگی بپرهیزند.

  1. هواداران محمدصالح سواریان می‌گه:

    ای کاش خرمشهرمان ، خرم می شد و جوانان شهرمان از شر بیکاری و اعتیاد و فقر خلاص می شدند.