تاریخ انتشار خبر: ۳۱ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۰۱:۱۰:۰۰
کد مطلب : 90904

شوهری که با شیوه ای بی رحمانه زنش را کشت!

در ادامه تحقیقات مشخص شد که زن گمشده با شوهرش اختلاف داشته است، از این رو دوباره با ارائه اسناد و مدارک معتبر از متهم بازجویی شد که او به ناچار لب به اعتراف گشود و قتل همسرش را گردن گرفت.

مردی که همسرش را به بهانه کشف سکه‌های طلا به اعماق چاه فرستاده بود، پس از زدن سنگ به او و انداختنش به ته چاه، او را با ضربات چاقو به قتل رساند. این مرد مدعی شد که به خاطر رفتار غیراخلاقی همسرش، مرتکب این جنایت شده است.

دوم اردیبهشت ماه ۹۴ شخصی به نام «محمد» اهل جوشقان با در دست داشتن مرجوعه قضایی به پلیس مراجعه و اعلام کرد که دختر ۳۵ ساله‌اش حدود ۱۱ ماه قبل از خانه خارج شده و تاکنون به خانه مراجعه نکرده است.

پلیس سریعا تحقیقات همه‌جانبه را در راستای مشخص کردن سرنوشت این زن جوان آغاز کرد تا اینکه پس از چند روز جمع‌آوری اطلاعات به دست آمده، ماموران به همسر زن گمشده مظنون شدند و او را برای تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل کردند.

همسر فقدانی در پایگاه پلیس گفت که من همسرم را به منزل پدرش بردم و تحویل آنها دادم و از او دیگر خبر ندارم.

در ادامه تحقیقات مشخص شد که زن گمشده با شوهرش اختلاف داشته است، از این رو دوباره با ارائه اسناد و مدارک معتبر از متهم بازجویی شد که او به ناچار لب به اعتراف گشود و قتل همسرش را گردن گرفت.

او گفت: «با توجه به اینکه همسرم دچار رفتار غیراخلاقی بود، تصمیم به قتلش گرفتم و او را به بهانه پیدا کردن سکه قدیمی به خارج از شهر بردم و پس از نشان دادن محل سکه‌ها و جلب توجه همسرم، او را به داخل چاه فرستادم و حین رفتن به داخل چاه با یک سنگ به وی زدم که همسرم به داخل چاه سقوط کرد.»

او ادامه داد: «سریعا خودم نیز به داخل چاه رفتم و با وارد کردن چند ضربه چاقو همسرم را به قتل رساندم و روی جسدش را با مقداری خاک و سنگ پوشاندم.

با توجه به اعترافات متهم، ماموران به آدرس مورد نظر اعزام شدند و پس از کندن چاه، جسد مقتول را که به حالت نیمه فاسد درآمده بود و آثار ناشی از جسم سخت روی بدنش مشهود بود، کشف کردند.

پس از اقدامات قضایی، متهم با قرار بازداشت موقت صادره از سوی بازپرس پرونده روانه زندان شد.