تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۱۲:۵۵:۳۹
کد مطلب : 80966

شوهر معتاد همسرش را با نفت آتش زد

فرمانده انتظامی شهرستان کازرون استان فارس از دستگیری مردی خبر داد که پس از وارد کردن ضربه چاقو به گردن همسرش او را به آتش کشیده بود .

فرمانده انتظامی شهرستان کازرون استان فارس از دستگیری مردی خبر داد که پس از وارد کردن ضربه چاقو به گردن همسرش او را به آتش کشیده بود .

سرهنگ مهرداد مشوق فرمانده انتظامی شهرستان کازرون استان فارس در تشریح جزییات این خبر گفت: بامداد روز پانزدهم فروردین ماه مأموران انتظامی پاسگاه فامور از طریق مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰ از انتقال یک مورد سوختگی به بیمارستان ولیعصر کازرون باخبر و بلافاصله به بیمارستان اعزام شدند.

وی افزود: مأموران با حضور در بیمارستان یک زن ۵۰ ساله که دچار سوختگی شدید شده بود را مشاهده کردند که با تحقیقات اولیه و بنا بر اظهارات برادر مصدوم دریافتند دامادشان در درگیری با خواهرش ابتدا با ضربه چاقو به گردنش او را مجروح سپس با ریختن نفت روی بدنش وی را به آتش کشیده و متواری شده است.

سرهنگ مشوق تصریح کرد: با وجود تلاش پزشکان زن ۵۰ ساله به علت سوختگی بالا و مجروحیت در اثر ضربه چاقو در بیمارستان جان خود را از دست داد.

این مقام انتظامی اظهار داشت : ماموران پلیس آگاهی شهرستان با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی مخفیگاه قاتل را در حوزه استحفاظی شهرستان ممسنی شناسایی و روز گذشته با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه متهم را دستگیر و به مقر انتظامی انتقال دادند.

فرمانده انتظامی کازرون با بیان اینکه متهم در بازجویی‌های به عمل آمده با صراحت به بزه انتسابی اقرار و انگیزه خود را از این کار اختلافات خانوادگی و مصرف مواد مخدر عنوان کرد،خاطرنشان کرد: متهم با تشکیل پرونده به دادسرا اعزام شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران
مطالب مرتبط