تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۷:۳۸:۳۹
کد مطلب : 75708

شکارچی تالارهای‌ عروسی به‌دام افتاد +عکس

فردی که اقدام به سرقت از صندوق عقب خودروهای مقابل تالارهای عروسی در مناطق غرب و جنوب غرب تهران می‌کرد، دستگیر شد.

در پی وقوع سرقت‌های مشابه داخل خودرو که فرد یا افرادی به شیوه سرقت از صندوق عقب خودرو از مقابل تالارهای عروس مناطق غرب و جنوب غرب تهران کرده بودند، پرونده‌ای ویژه در این خصوص در پایگاه دوم پلیس آگاهی تشکیل شد.

با آغاز تحقیقات مشخص شد که فرد یا افرادی با شناسایی تعدادی از تالارهای پذیرایی واقع در مناطق غرب و جنوب غرب تهران، اقدام به سرقت تجهیزات سیستم پخش، لاستیک زاپاس، لباس و دیگر محتویات صندوق عقب خودروهای پارک شده متعلق به میهمانان مراسمات عروسی در حال برگزاری در داخل تالارها کرده‌اند که با بررسی سرقت‌های مشابه، ده‌ها مالباخته شناسایی شدند.

تمامی مالباختگان در اظهاراتی مشابه عنوان کردند که سرقت‌ها زمانی که انجام شده که آن‌ها برای حضور در مراسم در داخل تالار بوده‌اند و همگی آن‌ها پس از پایان مراسم و در زمان مراجعه به محل پارک خودرو در ساعت‌های پایانی شب متوجه تخریب درب صندوق عقب خودروهای خود و سرقت شده‌اند.

شکارچی تالارهای‌عروسی به‌دام افتاد+عکس

با توجه به شیوه و شگرد سرقت‌ها، کارآگاهان با مراجعه به محل تالارهای پذیرایی و بررسی دوربین‌های مدار بسته متعلق به تالارها و دیگر مراکز تجاری و اداری محدوده سرقت‌ها، موفق به شناسایی یک دستگاه خودرو پراید شدند که در تمامی سرقت‌ها حضور داشته است.

با شناسایی خودرو پراید، آخرین مالک آن به نام «اکبر . ح ۲۷ ساله» شناسایی و با انجام چهره نگاری و مطابقت تصاویر وی با تصاویر به دست آمده از دوربین‌های مداربسته به عنوان متهم پرونده شناسایی و نهایتاً در تاریخ ۵ اسفند ماه سال جاری، در مخفیگاهش واقع در منطقه اسلامشهر دستگیر و به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

شکارچی تالارهای‌عروسی به‌دام افتاد+عکس

سرهنگ کارآگاه داوود مرادی رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ با اعلام این خبر، گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به ده‌ها فقره سرقت مشابه، از کلیه شکات و مالباختگانی که بدین شیوه و شگرد مورد سرقت قرار گرفتند دعوت می‌شود تا جهت پیگیری شکایات خو به نشانی پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان آزادی – خیابان زنجان شمالی مراجعه کنند.

منبع: فارس