تاریخ انتشار خبر: ۳۱ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۰۱:۱۸:۳۹
کد مطلب : 90912
در انگلیس؛

شکنجه دختر نوجوان بعد از ربودن توسط ۴ دختر و پسر

دو دختر ۱۸ ساله و دو پسر ۲۱ ساله به جرم دزدیدن یک دختر ۱۴ ساله انگلیسی و شکنجه وی بازداشت شدند.

به نقل از ایران، دختران ۱۸ ساله پس از گفت‌و‌گو با دختر نوجوان او را در راه مدرسه ربوده‌اند و نزد دو پسر همدست خود برده‌اند.

 

اطلاعات پلیس نشان می‌دهد این دختر نوجوان ۱۷ ساعت تحت شکنجه و آزار و اذیت آدم‌ربایان قرار داشته است. پلیس می‌گوید دو دختر آدم‌ربا با خوراندن آب‌نباتی آلوده به ماده بیهوش‌کننده‌ای توانسته‌اند دختر ۱۴ ساله را بدزدند و با خود ببرند.

 

به گفته پلیس، دختران رباینده «کایلن کاندی» و «چیان پاول» بوده‌اند و دو پسر متجاوز هم «سنجای کالی» و «دیوید آپیا» شناسایی شده‌اند. پلیس می‌گوید هر دو پسر جوان دارای سابقه کیفری از جمله ضرب و شتم و سرقت‌های خیابانی در اداره پلیس بوده‌اند.

 

قاضی پرونده می‌گوید: رفتار پسران با دختر نوجوان بسیار بی‌رحمانه بوده است. آنها پس از ربودن این دختر ۱۴ ساله او را با چاقو تهدید به مرگ کرده‌اند و ساعت‌ها مورد آزار و اذیت و شکنجه قرار داده‌اند که از لحظات آزار و شکنجه دختر عکس و فیلم گرفته‌اند.

 

قاضی دادگاه افزوده است هر چهار متهم پس از دستگیری ادعا کرده‌اند این آدم‌ربایی را برای آزار دختر انجام نداده‌اند بلکه قصد داشته‌اند ساعاتی سرگرم شوند و تفریح کنند. هر چهار متهم با توجه به سوابق کیفری‌شان در اداره پلیس به ۵ تا ۹ سال زندان محکوم شده‌اند.