تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۰۹:۵۷:۴۶
کد مطلب : 76879
انتقاد شدید عضو شورای شهر آبادان از شهردار ؛

شیرازی ۷۰ مورد تخلف حسابرسی سال ۹۱ را جوابگو باشد/ شهردار ساعت ۱۰ به محل کارش می آید چون شهروند آبادان نیست!

عصر آبادان: یسری دریس در سخنانی به شدت از شهردار آبادان انتقاد کرد.متن این مصاحبه در ادامه آمده است.

به گزارش عصر آبادان یسری دریس عضو شورای شهر آبادان در مصاحبه ای شدیداللحن ، عملکرد شهردار آبادان را زیر سوال برد.وی اظهار داشت: آقای شیرازی بدانند که به سوالات مطرح شده از سوی شورا باید پاسخ صریح دهند و با نقاب پاسخگویی و فرافکنی اذهان عمومی و خرد مردم آبادان را منحرف ننمایند.

دریس همچنین ضمن طرح چند سوال از شیرازی ، گفت: در خصوص حسابرسی سال ۹۱ ، شیرازی چگونه می تواند ۷۰ مورد تخلف در نتیجه حسابرسی سال ۹۱ را جوابگو باشد؟سکونت شهردار کجاست ؟  آیا سکونت بدون خانواده می تواند توجیه خوب و واقعی از سکونت شهردار در آبادان باشد؟ مگر آنکه شهردار مجرد باشند!.

وی افزود: مسلما حضور خانواده ی ایشان در آبادان از نظر قانونی اجباری ندارد اما وقتی خانواده ایشان در اهواز ساکن است می توان پذیرفت که ایشان تمام وقت در آبادان است؟ آیا رسیدگی به مشکلات خانوادگی و در کنار خانواده بودن باعث حضور دیر هنگام در محل کار نیست ؟

این عضو شورای شهر آبادان یادآور شد: آیا حضور ایشان بعد از ساعت ۱۰ و گاها دیرتر در محل کارشان نمی تواند گواه بر غیر شهروند بودن ایشان باشد؟

دریس همچنین سخنان تند دیگری به زبان آورد که در ساعات آتی به آنها خواهیم پرداخت.

این مصاحبه در هفته نامه سرافرازان مربوط به ۱۳ اسفند ۹۳ به چاپ رسیده است.

  1. ناشناس 2 می‌گه:

    انتقادات باید سازنده باشد، درسته، ولی چیزی که ذاتاً خراب باشه را نمیشه ساخت وگرنه بعد از اینهمه سال باید ساخته میشد. قابل توجه ناشناس

  2. ناشناس می‌گه:

    باسلام
    چرااینقدر به صراحت به تخریب شهردارمی پردازیدمگربه گفته بیانات مقام معظم رهبری درخصوص اینکه انتقادات باید سازنده باشد نه تخریب کننده توجه ندارید.