تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , آذر, ۱۳۹۳ | ۰۹:۲۰:۴۱
کد مطلب : 57314

صبح فردا تیم‌های کشتی فرنگی باشگاه‌های جهان وارد آبادان می‌شوند

دبیر فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران گفت: تیم‌های شرکت‌کننده در رقابت‌های کشتی فرنگی باشگاه‌های جهان، فردا صبح وارد فرودگاه آیت‌الله جمی آبادان می‌شوند.


خبرگزاری فارس: تیم‌های کشتی فرنگی باشگاه‌های جهان وارد آبادان می‌شوند

به گزارش عصرآبادان، حمید بنی‌تمیم سه‌شنبه شب در آخرین جلسه هماهنگی کمیته‌های یازده‌گانه برگزاری مسابقات کشتی فرنگی باشگاه‌های جهان در محل فرمانداری ویژه آبادان اظهار کرد: بر اساس هماهنگی‌های انجام شده ۳۰۰ میهمان این رقابت‌ها ساعت ۱۱ صبح به صورت چارتر وارد آبادان می‌شوند.

وی اضافه کرد: کار وزن‌کشی کشتی‌گیران از ساعت ۱۸ تا ۱۸:۳۰ در محل مجموعه چند منظوره شهدای شهرداری آبادان انجام می‌شود.

دبیر فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به تشکیل کلینیک پزشکی با بهره‌گیری از پزشکان فدراسیون کشتی در محل یاد شده تصریح کرد: کلینیک داوری رقابت‌ها در زمینه قوانین داوری با حضور نماینده فیلا در محل آمفی‌تئاتر سالن شهدای شهرداری آبادان فعال می‌شود.

بنی‌تمیم یادآور شد: رقابت کشتی‌گیران از صبح پنجشنبه ۱۳ آذرماه جاری رأس ساعت ۹ صبح آغاز می‌شود.

وی گفت: آیین افتتاحیه نخستین دوره رقابت‌های کشتی فرنگی باشگاه‌های جهان به میزبانی آبادان از ساعت ۱۷:۴۵ تا ۱۸:۱۵ در محل سالن کوثر برگزار می‌شود.

بنی‌تمیم با اشاره به ادامه رقابت‌ها در روز جمعه ۱۴ آذرماه (هفته جاری) افزود: عصر جمعه آیین اختتامیه در قالب توزیع جوایز و تقدیر از تیم‌های برتر به انجام می‌رسد.

دبیر فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران با قدرانی از تلاش بی‌وقفه مسئولان و در راس آن فرماندار ویژه شهرستان آبادان در راستای مهیاسازی فضا و امکانات مورد نیاز برای برگزاری مسابقات عنوان کرد: با توجه به همدلی و اتحاد میان مسئولان و تمایل و اشتیاق مردم آبادان در برگزاری این مسابقات به طور قطع این رقابت‌ها در سطح مناسب و قابل قبولی به انجام می‌رسید.

به گزارش خبرگزاری فارس، در نخستین دوره رقابت‌های کشتی فرنگی باشگاه‌های جهان که روزهای ۱۳ و ۱۴ آذرماه در شهر آبادان برگزار می‌شود، تیم‌های روسیه، ترکیه، آذربایجان، کوبا، بلاروس، مجارستان، قرقیزستان، اوکراین، چین، ارمنستان، سوریه، مصر و عراق، تیم‌های صبای قم، جراحی پاستور اندیمشک و منطقه آزاد اروند (آبادان) از ایران حضور دارند.

منبع: فارس