تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۲۰:۳۱:۵۳
کد مطلب : 93319
معاون اقتصادی سازمان منطقه آزاد اروند خبر داد

صدور پروانه اشتغال یک ساله برای مدیران و متخصصان خارجی در منطقه آزاد اروند

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند از صدور پروانه اشتغال یک ساله و مجوز خروج مکرر برای مدیران و متخصصان خارجی شاغل در شرکت‌های خارجی در منطقه آزاد اروند خبر داد.

 

خبرگزاری فارس: صدور پروانه اشتغال یک ساله برای مدیران و متخصصان خارجی در منطقه آزاد اروند

محمدرضا معتمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان، از صدور پروانه اشتغال یک ساله و مجوز خروج مکرر برای مدیران و متخصصان خارجی شاغل در شرکت‌های خارجی در منطقه آزاد اروند خبر داد و اظهار کرد: با پیگیری‌های به عمل آمده و همکاری و تعامل سازنده مدیریت اتباع خارجی فرماندهی انتظامی استان خوزستان موافقت برای صدور این مجوز اعلام شده است.

وی با بیان اینکه جلب و جذب سرمایه گذاران خارجی برای کار و سرمایه گذاری در منطقه آزاد اروند یکی از مهمترین اهداف سازمان منطقه آزاد اروند به شمار می‌رود، افزود: این اقدام و فراهم سازی شرایط در همین راستا انجام شده که می‌تواند بسیار اثربخش باشد.

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند تصریح کرد: پیش‌تر پروانه اشتغال مدیران و متخصصان خارجی شاغل در شرکت‌های خارجی شش ماهه بود ضمن آنکه اجازه خروج مکرر صادر نمی‌شد.

معتمدی با قدردانی از همراهی و تعامل مثبت ناجا با سازمان منطقه آزاد اروند، تصریح کرد: این اقدام گام مهمی در جهت اعطای مشوق های لازم برای جذب سرمایه گذاران خارجی و منابع سرمایه‌ای در حوزه‌های صنعت و تجارت در منطقه آزاد اروند به شمار می‌رود.

منبع:  فارس