تاریخ انتشار خبر: ۳۱ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۱۴:۳۱:۰۳
کد مطلب : 96708
رئیس امور ورزش شرکت پالایش نفت آبادان خبر داد:

صعود تیم بسکتبال بانوان پالایش نفت آبادان به لیگ برتر

رئیس امور ورزش شرکت پالایش نفت آبادان از صعود تیم بسکتبال بانوان این شرکت به لیگ برتر خبر داد.

حسن مختاری امروز اظهار کرد: تیم بسکتبال بانوان پالایش نفت آبادان توانست در مسابقات سوپرلیگ B بسکتبال زنان کشور، با کسب ۱۰ امتیاز، عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

وی افزود: تیم‌های شهرداری سنندج، اتحاد موتور و ثبت فردا نیز به ترتیب رده‌های دوم تا سوم را به دست آوردند.

وی اظهار داشت: همچنین تیم‌های رستمی شیراز، حاجیونی بوشهر، استقلال ساری و پویای البرز عناوین پنجم تا هشتم سوپر لیگ B بسکتبال زنان را کسب کردند.

وی تصریح کرد: تیم پالایش نفت آبادان علاوه بر کسب عنوان قهرمانی در این مسابقات، جواز حضور در رقابت‌های سوپر لیگ فصل آینده را نیز به دست آورد تا در شمار ۱۲ تیم لیگ برتر در سال آینده باشد.

رئیس امور ورزش شرکت پالایش نفت آبادان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: تیم واترپلو این شرکت توانست به لیگ برتر صعود کند.

مختاری با بیان اینکه مسابقات لیگ دسته اول واترپلو کشور به مدت یک هفته در استخر ۹ دی ورزشگاه شهید شیرودی تهران برگزار شد، افزود: تیم پالایش نفت آبادان با کسب مقام سومی این رقابت‌ها، جواز حضور در لیگ برتر فصل آینده ایران را به دست آورد.

وی اظهار داشت: این مسابقات با شرکت ۱۴ تیم در دو گروه برگزار شد که در پایان رقابت‌های مرحله گروهی، ۲ تیم برتر هر گروه به مرحله نیمه‌نهایی صعود کرد.

وی تصریح کرد: تیم پالایش نفت آبادان با شکست در دیدار نیمه‌نهایی حریف تیم نفت اهواز در دیدار رده‌بندی شد و با پیروزی ۱۷ بر ۶ تیم هم‌استانی خود را پشت سر گذاشت و به مقام سومی رسید.

به گفته وی تیم‌های آرمان همراه آرین و شهید نوفلاح تهران و پالایش نفت آبادان، ۳ تیم برتری هستند که جواز حضور در لیگ برتر فصل آینده ایران را به دست آوردند.

قهرمانی تیم شطرنج آقایان شرکت پالایش نفت آبادان در سوپرلیگ استان خوزستان

رئیس امور ورزش شرکت پالایش نفت آبادان همچنین از قهرمانی تیم شطرنج شرکت پالایش نفت آبادان (بخش آقایان) در مسابقات سوپرلیگ استان خوزستان خبر داد و گفت: تیم نفت با اقتدار کامل و کسب ۲۴ امتیاز عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

مختاری افزود: تیم‌های آبفا اهواز و پتروشیمی شهید تندگویان نیز با کسب ۱۸ و ۱۶ امتیاز، دوم و سوم شدند.

به گفته وی کسب سه جایگاه پنجمی توسط تیم فوتسال بانوان در لیگ برتر کشور، تیم بسکتبال آقایان در لیگ حرفه‌ای کشور و تیم والیبال نشسته در لیگ برترکشور و  حضور فعال تیم‌های تنیس روی میز، اسکواش، تکواندو آقایان در مسابقات لیگ دسته اول کشور از دیگر فعالیت‌های تیم‌های شرکت پالایش نفت آبادان در رقابت‌های مختلف است.

مرجع / فـارس