تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , آبان, ۱۳۹۵ | ۱۰:۴۲:۰۴
کد مطلب : 126397
رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی:

صندوق ذخیره فرهنگیان در این دولت ایجاد شده و همین دولت باید درباره آن پاسخگو باشد/ می خواهند فساد ایجاد شده را به عناوین معوقات و تسهیلات تغییر دهند

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت: حتی اگر دولت با رویکرد انتخاباتی که همه برنامه‌هایش در آن جهت شد پیداکرده است اقدام کند، قطعاً برخورد با عوامل فساد باعث تقویت سبد آرای آن‌ها می‌شود.

صندوق ذخیره فرهنگیان در این دولت ایجاد شده و همین دولت باید درباره آن پاسخگو باشد/ می خواهند فساد ایجاد شده را به عناوین معوقات و تسهیلات تغییر دهند

حجت السلام نصرالله پژمانفر رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با پرستوها، اظهار داشت: صندوق ذخیره فرهنگیان در همین دولت ایجادشده و باید در همین دولت هم به فساد انجام‌شده رسیدگی شود.

وی تصریح کرد: دولت باید خوشنود باشد که آسیبی در سیستم دولتی شناسایی باشد و خود اقدام کند برای برداشتن این آسیب اقدام کند و نشان دهد حریت و آزادگی دارد، حتی اگر در گروه کاریش خطایی صورت گرفته اصلاح می‌کند.

حجت السلام پژمانفر ادامه داد: اگر دولت اصلاح را در صندوق ذخیره فرهنگیان انجام ندهد و به اسم معوقات و تسهیلات فساد ایجادشده را عنوان کند باعث انزجار مردمی و اقشار فرهنگی جامعه می‌شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی افزود: حتی اگر دولت با رویکرد انتخاباتی که همه برنامه‌هایش در آن جهت شد پیداکرده است اقدام کند، قطعاً برخورد با عوامل فساد باعث تقویت سبد آرای آن‌ها می‌شود.

وی در انتها بیان داشت: عزم دولت در مبارزه با فساد باید دیده شود در غیر این صورت دولت باید منتظر پاسخ بی‌مهری‌ها در پای صندوق رأی باید باشد.

انتهای پیام/