تاریخ انتشار خبر: ۳۱ , شهریور, ۱۳۹۴ | ۲۳:۱۶:۱۲
کد مطلب : 100988
صنعت نفت آبادان2-گل گهر سیرجان1

طلسم ناکامی های صنعت شکست/ صعود چند پله ای نفت با سه امتیاز شیرین خانگی

عصر آبادان:تیم فوتبال صنعت نفت عصر امروز در برابر حریف سیرجانی خود به یک پیروزی با ارزش دست یافت.

sanatenaft-abadan-94060712

به گزارش عصر آبادان ، تیم فوتبال صنعت نفت آبادان امروز در ورزشگاه تختی این شهر میزبان گل گهر سیرجان بود و توانست طلسم چهار هفته ناکامی در مقابل حریفان را با برد ۲ بر یک ، بشکند.

صنعت نفت که از حمایت هواداران خود بهره می برد بازی را هجومی و زیبا آغاز کرد و توانست در همان دقایق ابتدایی بازی(دقیقه ۱۱) به وسیله پورمحمد مهاجم ریزنقش خود به گل دست یابد.

در ادامه نیز توپ و میدان در اختیار بازیکنان زردپوش آبادانی بود و موقعیت هایی برای رسیدن به گل دوم نیز به وجود آوردند اما با بخت واقبال سیرجانی ها به گل تبدیل نشدند.

از شروع نیمه دوم بازی که می گذشت رفته رفته بازیکنان میهمان با حرکت های در عمق و کنار خط ، شانس خود را برای بازکردن دروازه نفت آبادان امتحان کردند و سرانجام در دقیقه ۶۶ بازی ، رضا محمود آبادی  از غفلت مدافعان صنعت استفاده کرد وبازی را به تساوی کشید.

پس از این گل ، تلاش شاگردان مانوئل پرتغالی برای پیروزی در برابر هواداران آبادانی از سر گرفته شد و علیرغم دفاع چندلایه گل گهر و بازی بازی تدافعی این تیم ، بازیکنان صنعت نفت بازی قابل قبولی از خود به نمایش گذاشتند و سرانجام  توانستند با ضربه محکم جعفر بذری در دقیقه ۸۶ ، سه امتیاز این بازی را به سود خود ثبت کنند.

از نکات جالب توجه این بازی می توان به بازی زیر نور ورزشگاه اشاره کرد تا بازیکنان و تماشاگران مجبور نباشند در گرمای شهریور آبادان ، به مصاف گل گهر سیرجان بروند.

هرچند از گرمای طاقت فرسای جنوب در این مسابقه خبری نبود اما داور مسابقه در هر نیمه ، دقایقی را برای استراحت بازیکنان در نظر گرفت تا به ریکاوری و استراحت کوتاه بپردازند.

مهاجم بلندقامت صنعت نفت یعنی امین متوسل‌زاده روز خوبی را پشت سرگذاشت و تاثیر قابل ملاحظه ای در پیروزی این تیم داشت.وی در آخرین لحظات مسابقه با شوت از راه دور دروازه حریف را باز کرد اما چند ثانیه قبل از آن داور ، سوت پایان بازی را به صدا در آورد تا رویای گلزنی این مهاجم باتجربه برای تیم محبوب آبادان ، در هفته های آتی تحقق پیدا کند.

صنعت نفت با این پیروزی و به دلیل تفاضل گل بهتر به رده چهارم جدول صعود کرد.این تیم کار سختی برای قرار گرفتن در رده دوم و حتی نخست این جدول ندارد و با تیم های دوم و سوم لیگ تنها یک امتیاز فاصله دارد.

هواداران صنعت نفت آبادان امیدوارند تیم مورد علاقه شان پس از سال ها دوری ، مجددا بتواند به لیگ برتر فوتبال کشور بازگردد.آنها برای رسیدن به این مهم باید با تیم های قدرتمندی مانند پیکان ، فجر شهید سپاسی،مس کرمان ، ماشین سازی تبریز رقابت کند.

  1. محمد حسین می‌گه:

    مگه صنعت نفت هم بردن بلده ؟