تاریخ انتشار خبر: ۳۱ , شهریور, ۱۳۹۵ | ۱۹:۲۵:۲۴
کد مطلب : 123828
پدیده 3- صنعت 3 ؛

صنعت برد را دوست نداشت/تیم دست نشان چند دقیقه کم آورد/ دفاع آشفته و عدم تمرکز بلای جان نفت مقابل پدیده

تیم فوتبال صنعت نفت در دقایق پایانی برد پر گل مقابل پدیده مشهد را با تساوی تغییر داد.

photo_2016-01-02_15-50-20

به گزارش عصر آبادان ، تیم صنعت نفت در هفته هفتم لیگ برتر میهمان پدیده بود و در حالی که می توانست با یک برد پر گل به جمع مدعیان بپیوندد ، در دقایق پایانی اسیر حملات تیم میزبان شد و بازی برده را با تساوی عوض کرد.

تیم نادر دست نشان که تقریبا در تمامی دقایق ، مسلط به بازی نشان داد و حتی با نتیجه ۲-۰ و ۳-۱ از حریف خود پیش افتاده بود ، در ۵ دقیقه وقت اضافه ، تمرکز خود را از دست داد ودر نهایت به تقسیم امتیازات بازی راضی شد.

صنعت نفت توسط شادکام(دقایق ۶ و ۸۴) و پورمحمد (دقیقه ۳۳) به گل رسید و گل های تیم پدیده را علیمردانی(دقایق ۷۸و ۹۳ ) و عباسیان (دقیقه ۹۰) به ثمر رساندند. ضمن اینکه تیم پدیده یک پنالتی را در دقیقه ۸۹ از دست داد.

عملکرد صنعت نفت در کار دفاعی به خصوص در دقایق پایانی به اندازه ای شکننده و ضعیف بود که شاید اگر چند دقیقه دیگر بازی ادامه داشت ، شاید نادر دست نشان باید قید همین یک امتیاز را هم می زد.

هواداران آبادانی که خود را به ورزشگاه ثامن مشهد رسانده بودند از اتفاقات پایانی بازی برآشفته شدند و اعتراضاتی به کادر فنی صنعت نشان دادند.آنها معتقد بودند تیم محبوب شان می توانست با اداره بازی در چند دقیقه پایانی ، سه امتیاز حساس و سرنوشت ساز را به اندوخته های خود اضافه کند.

  1. حسین می‌گه:

    دقایق پایانی نفت کاری می کردکه پدیده می خواست واین خیلی ساده بود. هوری توپ رامیگرفت می فرستادبرای دفاع پدیده وانها هم بدون مزاحمت میگرفتند وحرکت وسانت روی دروازه وبرتری هوایی. درصورتی که میشد با اوردن نوروزی واوردن توپ روی زمین ازدفاع خودمان به حمله راحت بازی را کنترل ودرنهایت میبردیم