تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۰۹:۰۱:۰۸
کد مطلب : 76315
صنعت در روزی که خوب نبود برد /

صدرنشین ها برای آبادان بازی کردند،نفت برای خودش/ناقوس قهرمانی در ساحل اروندبه صدا درآمد

عصر آبادان: نماینده فوتبال آبادان در لیگ دسته اول باشگاه های کشور در هفته هفدهم به پیروزی رسید.

به گزارش خبرنگار ورزشی عصر آبادان ، تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در هفته هفدهم لیگ دسته اول باشگاه های کشور به مصاف تیم فوتبال پاس همدان رفت و توانست با نتیجه یک بر صفر حریف خود را شکست دهد.

پاس که تا هفته قبل توانسته بود با جمع کردن ۲۹ امتیاز به مکان دوم جدول برسد و صنعت نفت را جا بگذارد در این بازی با یک سیستم بسته دفاعی راه های نفوذ را بر بازیکنان صنعت بست تا هواداران از دیدن یک بازی زیبا محروم شوند.

از طرف دیگر صنعت در خانه بازی می کرد و بعد از شکست فینال اول مقابل سیاه جامگان در خانه ، به هیچ وجه نمی خواست فینال دوم بالای جدول این بار مقابل پاس را آن هم در آبادان واگذار کند زیرا راه صعود به لیگ برتر را بر آنان سخت می کرد.

با این حال بازی دو گل داشت یکی برای پاس که مردود اعلام شد و دیگری برای صنعت که توسط رحیم زهیوی بازیکن گلزن آبادانی به ثمر رسید و به جز این اتفاق چندان مهمی بر سر دروازه هر دو تیم رخ نداد.

به هر هرترتیب اگر چه صنعت بازی خوبی از خود به نمایش نگذاشت اما سه امتیاز با ارزش را از این بازی خانگی به دست آورد تا هواداران این تیم رفته رفته خود را برای حضور در لیگ برتر آماده کنند.

صنعت نفت با این برد ۳۱ امتیازی شد و با احتساب یک بازی کمتر ، پشت سر مس رفسنجان ۳۲ امتیازیی قرار گرفت که در خانه مقابل شهرداری تبریز متوقف شد.

سیاه جامگان دیگر رقیب صنعت نفت ، در کرمانشاه با نتیجه ۲ بر یک مغلوب راهیان این شهر شد تا عملاً همه چیز برای صعود نماینده شایسته فوتبال آبادان فراهم شود.

صنعت در بازی بعدی خود به مصاف گل گهر سیرجانی می رود که وضعیت چندان مناسبی در جدول ندارد و هفته بعد از آن نیز در خانه میزبان مس رفسنجان خواهد بود. سومین فینال خانگی که نقش مهمی در صعود فوتبال آبادان به لیگ برتر کشور می تواند داشته باشد.