تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۲۱:۳۴:۴۱
کد مطلب : 72227
صنعت نفت 0 - سیاه جامگان 1

صنعت نفت باخت چون پلن ۲ نداشت / شش امتیازی که به حساب سیاه جامگان رفت

عصر آبادان: تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در ادامه رقابت های لیگ دسته اول جام آزادگان در خانه مغلوب نماینده مشهد شد.

به گزارش عصر آبادان امروز شنبه هجدهم بهمن ماه نود و سه تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در حالی که توپ و میدان را در تمام دقایق بازی در دست داشت نتیجه را به حریف سرسخت خود یعنی سیاه جامگان مشهد واگذار کرد.

بدون تردید می توان گفت اگر چاشنی شانس همراه نماینده مشهد نبود اکنون نتیجه بازی غیر از این رقم می خورد زیرا سیاه جامگان تنها از یک موقعیت در دقیقه ۲۵ بازی و آن هم بر اثر اشتباه فاحش هافبک دفاعی صنعت نفت نهایت استفاده را بردند و صاحب گل برتری شدند.

صنعت نفت که از حمایت هوادران پرشور خود سود می برد لحظه به لحظه حلقه محاصره را به حریف تنگ تر کرد اما هر چه زد به سد سخت مدافعان سیاه جامگان خورد تا نتیجه تغییر نکند و سه امتیازی که برای صنعت حکم شش امتیاز داشت به راحتی از دست برود.

فارغ از بازی چشم نواز و تماشاگر پسند بازیکنان تیم فوتبال صنعت نفت آن چیزی که به نظر رسید عدم انعطاف تاکتیکی این تیم بود.

در شروع نیمه دوم مسابقه که تاکتیک بازی نماینده مشهد بر تجمع پرتعداد در یک سوم دفاعی بنا نهاده شده بود و حرکت های در عمق بازیکنان تکنیکی صنعت راه به جایی نمی برد لزوم تغییر تاکتیک بازی و یا اصطلاحاً بهره گیری از نقشه یا پلن دوم برای رسیدن به دروازه تیم میهمان به شدت احساس می شد.

استفاده از ضربات ایستگاهی، پرتاب های بلند ، شوت های از راه دور و همچنین در دستور کار قراردادن بازی مستقیم می توانست تیم صنعت نفت را در رسیدن به گل تساوی و حتی برتری کمک کند.

اما اصرار بازیکنان و کادر فنی صنعت نفت بر استفاده از پاس های کوتاه و در عمق تا دقایق پایانی مسابقه ادامه داشت تا این تیم هیچ راه دیگری را برای تغییر نتیجه بازی امتحان نکند.

با این وجود باید گفت صنعت نفت با بد شانسی هم مواجه شد وگرنه اگر ضرباتی که به سمت دروازه توسط رحیم زهیوی و سایر بازیکنان خوش نقش زده شد تبدیل به گل می شد این سه امتیاز امروز به حساب تیم محبوب آبادانی ها واریز شده بود.

اما فوتبال ادامه دارد و شرایط صنعت نفت با توجه به نتایج سایر بازی های این هفته خوب است. این تیم با توجه به پتانسیل قدرتمندی که در خطوط سه گانه زمین دارد می تواند به راحتی به صدر جدول برگردد.