تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , بهمن, ۱۳۹۴ | ۰۱:۳۲:۰۳
کد مطلب : 109185
گل گهر سیرجان 3 - صنعت نفت 1

صنعت نفت به گل گهر هم “نه” نگفت / یک نفر کارلوس را برگرداند!

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در هفته ۲۶ لیگ آزادگان با ۳ گل مغلوب حریف سیرجانی خود شد تا شرایط این تیم وخیم تر شود.

۱۹۷۲۵۴۸-۴

به گزارش عصر آبادان ؛ تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در ادامه رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور (جام آزادگان) عصر امروز در سیرجان ، میهمان تیم گل گهر بود و با پذیرش شکست سنگین در مقابل این تیم ، هفته بیست و ششم رقابت ها را به پایان رساند.

در این بازی تیم گل گهر در دقایق ۲۸،۴۳ و ۷۳  سه بار دروازه صنعت را گشود و آبادانی ها توانستند تنها یک گل از سه گل خورده را جبران کنند.ضمن اینکه علی عبداله زاده در دقیقه ۴۳ با دریافت کارت قرمز ، از زمین بازی اخراج شد و تیم نفت ، یک نیمه را ۱۰ نفره به میدان رفت.

این باخت پر گل کافی بود تا رتبه نماینده فوتبال آبادان با ۴ پله کاهش ، به جایگاه دهم جدول تنزل یابد و امید هواداران این تیم برای صعود به لیگ برتر از همیشه کمتر شود.

دست نشان از زمان حضور خود تا کنون کارنامه پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشته و روند نتیجه گیری های صنعت نه تنها بهتر از قبل نشد بلکه بدتر هم شد.

در ۷ بازی که نادر دست نشان به جای کارلوس مانوئل عهده دار سرمربیگری صنعت نفت شد ، این تیم تنها ۲ برد و یک تساوی به دست آورده و در ۴ مسابقه دیگر خود شکست خورد.

صنعت ، در هفته ۲۱ مقابل همنام مسجدسلیمانی در آبادان با نتیجه مساوی ۱-۱ متوقف شد.در هفته ۲۲ مقابل نساجی مازندران در ساری ۴-۱ پیروز شد.اما در دوبازی دیگر خود مقابل پارسه در آبادان و مقابل ماشین سازی در تبریز نتیجه را واگذار کرد. در هفته گذشته نیز در آبادان و در دقیقه ۹۲ در حالی که هواداران این تیم شروع به شعار علیه بازیکنان و کادر فنی کرده بودند با یک گل از مهلکه خلاص شد و امروز هم با سه گل به حریف سیرجانی خود باخت. در مجموع از ۷ بازی که دست نشان هدایت صنعت را بر عهده گرفت تنها ۷ امتیاز کسب کرد و ۱۴ امتیازی که می توانست به بهبود وضعیت این تیم در جدول کمک کند ، به راحتی از دست رفت.

مقایسه آمار نتیجه گیری دست نشان با کارلوس مانوئل پرتغالی نشان می دهد ، مربی اروپایی صنعت در کسب امتیاز موفق تر عمل کرد و اگر چاشنی شانس با وی همراه بود شاید دست نشان به آبادان نمی آمد. صنعت نفت در وضعیت مشابه سال گذشته در جمع مدعیان حضور داشت و هواداران این تیم تا هفته های پایانی به صعود تیم شان امیدوار بودند. ضمن اینکه شیوه بازی صنعت در دوران کارلوس مانوئل بسیار روان تر و چشم نوازتر بود و حداقل مردم از دیدن یک بازی زیبا لذت می بردند.

شاید شرایط وخیم تیم فوتبال صنعت نفت در این روزها خیلی ها را به این فکر بیندازد و با خود بگویند که : کارلوس بهتر بود. کاش یک نفر او را برگرداند!