تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , بهمن, ۱۳۹۴ | ۱۷:۵۷:۳۸
کد مطلب : 108175
صنعت نفت 1 - مس رفسنجان 0

صنعت نفت مُرد تا برد / بازی شش امتیازی میانه جدول به کام آبادانی ها تمام شد

تیم صنعت نفت آبادان در هفته ۲۵ رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور ، جام آزادگان به یک پیروزی با ارزش خانگی دست یافت.

sanat-naft

به گزارش عصر آبادان ، در ادامه رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، امروز تیم صنعت نفت آبادان میزبان مس رفسنجان بود و توانست در دقایق پایانی به گل برسد و سه امتیاز بازی را از آن خود کند.

نادر دست نشان سرمربی صنعت نفت آبادان در آغاز با ترکیب  حسن هوری ، محمد پور محمد ، مرتضی غلامعلی تبار ، مجتبی ممشلی ، علی عبداله زاده ، احسان عبدی ، حمید طاهری فرد ، میلاد جهانی ، امین متوسل زاده ، محمد شادکام و محمود لاری زاده تیم خود را به مصاف حریف رفسنجانی فرستاد.

در نیمه دوم اما وقتی حرکت تیم آبادانی برای رسیدن به گل ، کند و کم اثر شده بود ، دست نشان دست به سه تعویض پیاپی زد و امیر زلیکانی ، اکبر صغیری و حسین دوستدار را به ترتیب به جای  محمود لاری زاده ، امین متوسل زاده و احسان عبدی وارد زمین کرد.

با حضور سه بازیکن هجومی ، حملات صنعت برای رسیدن به گل بیشتر شد تا سرانجام در حالی که ۲ دقیقه از ۴ دقیقه وقت اضافه سپری شده بود ، بازیکن چپ پای نفت ، میلاد جهانی با یک ارسال خطرناک ، توپ را به دهانه دروازه مس فرستاد و امیر زلیکانی با تیز هوشی خود توانست به توپ ضربه بزند و صنعت نفت را به یک برد ارزشمند برساند.

در صحنه گل نفت ، مسی ها ابتدا اعتقاد داشتند توپ از خط دروازه نگذشته است اما جای گیری خوب داور و کمک داور مسابقه به درستی گل شدن ضربه زلیکانی را تشخیص داد تا جای هیچ حرف و حدیثی باقی نماند.

میشو گرستوویچ مربی کروات تیم مس رفسنجان که تیمش از خلق موقعیت گلزنی در این مسابقه عاجز ماند ، از شدت ناراحی ، ۱۰ دقیقه پس از پایان مسابقه همچنان روی نیمکت این تیم نشست و تکان نخورد و سپس به میان خبرنگاران آمد تا پاسخگوی سوالات آنها باشد.

تیم صنعت نفت با این برد جمع امتیازات خود را به عدد ۳۴ رساند و به لطف شکست حریفان ، سه پله صعود کرد و بالاتر از تیم های مس رفسنجان ، ایرانجوان بوشهر و خیبر خرم آباد و بعد از تیم ۴۰ امتیازی ماشین سازی تبریز ، در مکان ششم جدول جای گرفت.

شاگردان دست نشان یکشنبه هفته آینده باید در سیرجان به مصاف گل گهر این شهر برود.

 

  1. ناشناس می‌گه:

    گل گهر این شهر … خط آخر