تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۱۲:۰۳:۰۶
کد مطلب : 37631
خروج دسته جمعی صهیونیست ها از سرزمین اشغالی/

صهیونیست ها فرار را بر قرار ترجیح دادند

در حالی که ۲۹ روز از حمله وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی به نوار غزه می‌گذرد، گروه های زیادی از صهیونیست‌ها در حال خروج از سرزمین های صهیونیستی هستند.

صهیونیست ها فرار را بر قرار ترجیح دادند

به گزارش خبرنگار شبکه اطلاع رسانی دانا، نزدیک به یک ماه از حمله وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی به نوار غزه می‌گذرد که در این میان بیش از ۱۸۰۰ تن از مردم بی گاه غزه که غالبا از زنان و کودکان بودند، شهید و بیش از ۹۰۰۰ نفر نیز مجروح شدند.

در این میان، رژیم صهیونیستی بیش از ۵۸۰۰۰ بار به غزه حمله کرده این درحالی است که از ۲۸ روز پیش تا کنون بیش از ۳۲۵۰ موشک از سوی مقاومت به سمت سرزمین‌های اشغالی پرتاب شده است.

موشک های مقاومت با برخورد به شهرهای شمالی تا جنوبی مناطق اشغالی، کاملاً توانایی موشکی و دفاعی مقاومت را نشان داده است و رژیم کودک کش اسرائیل دچار وحشتی همه جانبه شده است.
در این میان رسانه های غیر رسمی اعلام می کنند که بیش از ۶۰۰نفر از نظامی های صهیونیستی به هلاکت رسیده اند که موج وحشت را در این مناطق به وجود آورده است.
بارش موشک های مقاومت بر سر صهیونیست ها در مناطق اشغالی باعث فرار بسیاری از صهیونیست‌ها از این مناطق شده است تا جایی که فرودگاه های شهرهای اشغالی مملوء از مسافرانی شده است که فرار را بر قرار ترجیح داده اند.
تلویزیون «الجزیره مباشر مصر» با انتشار تصاویری از فرودگاه‌های مصر، فاش کرد که دولت مصر از هزاران اسرائیلی که قصد فرار از سرزمین اشغالی را دارند، در فرودگاههای خود استقبال می‌کند.
بنا به گزارش این شبکه، شهروندان اسرائیلی از طریق فرودگاه شهر شرم‌الشیخ به سمت اروپا و آمریکا سفر می‌کنند تا خود را از ناامنی از اوضاع کنونی فلسطین اشغالی رهایی دهند.

باز بودن فرودگاه‌های مصر برای فرار اسرائیلی‌ها همزمان است با بسته ماندن گذرگاه رفح در مرز غزه و مصر؛ اتفاقی که نارضایتی شدید مردم فلسطین و هواداران مردم غزه در سراسر جهان را به دنبال خود دارد.

بنا بر گزارش الجزیره مباشر مصر، تدابیر شدید امنتی در اطراف این فرودگاه توسط نیروهای امنیتی مصری، اتحاذ شده است.

گذرگاه رفح اکنون به طور کامل روی مردم غزه بسته مانده است و دولت قاهره حتی اجازه ورود مواد دارویی را نیز نمی‌دهد.

با افزایش مقاومت مردم مظلوم غزه و بالا رفتن شمار تلفات رژیم غاصب صهیونیستی، شرایط بر این رژیم سخت تر شده است و مجبور به پذیرش آتش بس بدون هیچ قید و شرطی شده است.

انتهای پیام