تاریخ انتشار خبر: ۲ , مرداد, ۱۳۹۵ | ۰۱:۰۳:۲۴
کد مطلب : 120645

ضرر مالی نانوایان اروندکنار در پی قطعی مکرر برق

به دلیل قطعی طولانی مدت برق، خمیر و نان برخی از نانوایان و عرضه کنندگان نان فانتزی از بین رفت و عرضه کنندگان و نانوایان نان فانتزی این شهر، رسیدگی مسئولان را خواستار شدند

دمای ۵۰ درجه ی هوا و قطعی مکرر جریان برق، انتقادهای جمعی از نانوایان شهر اروندکنار شهرستان آبادان را به همراه داشت و این جمع، رسیدگی به مشکلات خود را خواستار شدند.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر اروندکنار روز جمعه در خصوص این خبر گفت:به دلیل قطعی طولانی مدت برق، خمیر و نان برخی از نانوایان و عرضه کنندگان نان فانتزی از بین رفت و عرضه کنندگان و نانوایان نان فانتزی این شهر، رسیدگی مسئولان را خواستار شدند.

عبود بحرانی با بیان اینکه گرمای ۵۰ درجه هوا و قطعی برق، فساد مواد غذایی فروشگاه ها را به همراه دارد، گفت:شهروندان اروندکناری نیز بارها به دلیل قطعی پی در پی برق، توجه بیشتر مسئولان و رفع این مشکل را خوستار شده بودند.

بحرانی تصریح کرد:گفته می شود برخی نانوایان در پی قطعی مکرر برق و فساد مواد غذایی خود، حدود ۵ میلیون ریال ضرر مالی دیده اند.

یک منبع آگاه نیز در این خصوص گفت:فرسودگی کابل ها و شبکه توزیع برق و ناکافی بودن منابع برای نوسازی شبکه از دلایل قطعی مکرر برق در دمای بالاست.

پیگیری های ایرنا برای دریافت پاسخ مناسب از سوی مسئولان این بخش تا لحظه انتشار خبر بی نتیجه بود.

دمای هوای خوزستان طی روزهای گذشته به بیش از ۵۰ درجه رسید به گونه ای که دمای روز گذشته هوای شهر بستان به ۵۳ درجه رسید.

مرجع / ایرنا