تاریخ انتشار خبر: ۳۱ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۱۷:۴۱:۰۲
کد مطلب : 25704

ضیافت همسر روحانی در کاخ سعد‌آباد

تالار حافظیه کاخ سعدآباد شب گذشته محل برپایی جشن همسر رئیس جمهور برای همسران وزرا، سفرا و زنان دولت بود، مهمانی زنانه همراه با رقص و شوی لباس.

جشن همسر رئیس جمهور دولت یازدهم برای بزرگداشت مقام زن شب گذشته در تالار حافظیه کاخ سعدآباد برگزار شد، مراسمی که خبر برپایی آن را پیش از این مولاوردی، معاون امور زنان رئیس جمهور وعده داده بود.
73046-218217-1397985460

جشنی زنانه و اشرافی در فضای کاخ سعدآباد که فاصله طبقاتی زنان دولتمردان و مسئولان زن دولتی را به رخ عموم زنان جامعه می‌کشید. تمام زنانی که به این ضیافت دعوت شده بودند از پیش تعیین شده بودند و هیچ امکانی برای ورود افراد عادی نبود.

با ورود هر میهمان، تشریفات او را تا محل تحویل لوازم شخصی، لباس‌ها، تلفن همراه و دوربین عکاسی همراهی می‌کرد و جای هر فردی از پیش مشخص شده بود.

این جشن بزرگداشت مقام زن که با بی حجاب شدن میهمانان آن بیشتر شبیه یک دور همی زنانه شده بود از بخش‌های مختلفی غیر از دولت نیز میهمانانی داشت، فعالان امور زنان، بازیگر، کارگردان و نویسنده زن.

رقص لزگی ۶ دختر، کنسرت موسیقی زنان و برگزاری شوی لباس زنان بخشی از ویژه برنامه‌های این ضیافت بود.

اما برپایی مراسمی به بهانه ولادت بانوی مکرمه اسلام حضرت فاطمه (س) حرمت‌ها و اقتضائاتی دارد که می‌توان آن را در فضایی بی تکلف و خارج از محیط اشرافی یک کاخ آن را برگزار کرد.

از سوی دیگر اگر قرار است جشنی برای ولادت حضرت زهرا (س) از سوی دولتمردان با حضور خدمتگزاران عرصه زنان برگزار شود بهتر است که در محیطی که عموم زنان جامعه امکان حضور در آن را داشته باشند برپا شود تا شادی برای روز زن ، انحصاری نشود.

 1. بیزار از خائن می‌گه:

  خدا ذلیلتون کنه که خودتون میلیاردی می خورین اونم حق مردم بیچاره که توش صغیر و یتیم هم هست. لعت خدا بر شما که از ۴۵ هزارتومن هم برای گند کاری هاتون نگذشتید.

 2. رضا می‌گه:

  برو بمیر مرتیکه
  حداقل معلوم شد که پول یارانه ها چی شد
  ان شاء الله که خود حضرت زهرا(س)حقشونو میزاره کف دستشون.

 3. ناشناس می‌گه:

  آقای دکتر روحانی حله شما برو جلو این خودش در مسیر احقاق حق مستضعفینه فقط آیا شما وهمسر شما با اون میهانهای بزرگوار جزء مستضعفین هستید که خدا وعده حکومتشان را بر روی زمین وعده داده است احمدی نجات که از مستضعفی در آمد انشاءالله به حول وقوه الهی شماهم از فقر واستضعاف رهایی پیدا بکنید ماهم که…..

 4. منتقد دولت می‌گه:

  زمان آقای خاتمی داره زنده میشه حق مردم رو میخورن و میهمانی های مفت خوری اونم به نام حضرت زهرا(س) می گیرن گناه از این بالاتر؟ خاک عالم بر سر همه ی شما( فقط زنده باد رهبر عزیز و گلم خدا انشالله عمر طولانی به رهبر فرزانمون بده ) لعنت بر …و اعضای …

 5. سعید می‌گه:

  کلید کاخ و مفت خوری تون رو نشون ملت میدادی

 6. رستم می‌گه:

  این کلید اگه به درد ما نخورد برای خیلیها خوب شد خوش به حالشون آخرش حق ما رو هم میدهند

 7. یاس می‌گه:

  گمشید مفت خورا…