تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , تیر, ۱۳۹۳ | ۱۲:۴۰:۳۴
کد مطلب : 34664

طرح استیضاح وزیر راه هم در راه است

یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس از افزایش امضاهای طرح استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به ۲۲ امضا خبر داد و افزود: پس از دیدارهای متعدد با وزیر و به نتیجه نرسیدن آن طرح استیضاح را تقدیم هیأت رییسه مجلس می‌کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی دانا، رحمت‌اله نوروزی در گفت وگو با ایسنا، گفت: راه‌آهن گرگان- گنبد جاده‌های روستایی استان گلستان و فاضلاب علی‌آباد کتول از عمده دلایل طرح استیضاح وزیر راه و شهرسازی است.

نماینده مردم علی‌آباد کتول توجه و نظارت راه و شهرسازی به پروژه‌های عمرانی را بر اساس “اولویت” خواستار شد و افزود در حال حاضر پروژه‌های عمرانی در برخی مناطق کشور که اولویت چندم دارند در حال اجراست ولی در استان محرومی همچون استان گلستان که نیاز به جاده، راهداری و بزرگراه دارد توجه عملی نمی‌شود.
وی با اشاره به طرح استیضاح عباس آخوندی گفت: از آغاز جمع‌آوری امضا برای استیضاح وی به صورت مرتب دیدارهایی بین امضاکنندگان طرح استیضاح و وزیر راه و شهرسازی داشته‌ایم. حتی آقای آخوندی دستور اقدام صادر کرده است ولی زیرمجموعه ایشان توجهی به دستورات نمی‌کنند، ما خواهان کار عملی در این حوزه هستیم.
نوروزی یادآور شد: در استان گلستان در مورخه ۸ خرداد سال جاری سیل آمد و راه‌های مواصلاتی و پل‌ها آسیب جدی دید. اقدامات راه و شهرسازی برای بازگشایی راه‌ها فقط محدود به همان روزهای اول بود و حالا پس از حدود یک ماه که برخی از این راه‌ها مجددا دچار آسیب شده است، حتی یکی ماشین راه‌سازی در منطقه وجود ندارد تا مسیر را برای مردم بازگشایی کند.
انتهای پیام/