تاریخ انتشار خبر: ۲۰ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۸:۲۱:۴۷
کد مطلب : 45102

طعنه توئیتری سامسونگ به اپل +عکس

اپل سرانجام آیفون ۶ با نمایشگر ۴.۷ اینچی و آیفون ۶ پلاس با نمایشگر ۵.۵ اینچ را معرفی کرد. این در حالی است که آیفون‌های قدیمی‌تر مربوط به زمان استیو جابز ابعاد ۳.۵ اینچ داشتند و دو مدل پیشین، یعنی آیفون ۵ و ۵S به اندازه ۴ اینچ روی آورده بودند.

در پی رونمایی از آیفون ۶، سامسونگ موبایل فیلیپین، توئیتی را منتشر کرده که در آن آیفون را به خاطر افزایش ابعاد نمایشگر دستگاه‌هایش به سخره گرفته است. توئیت منتشر شده توسط سامسونگ به جمله معروف استیو جابز اشاره دارد که گفته بود «هیچ‌کس هیچ‌وقت تلفن بزرگ نمی‌خرد».

طعنه توئیتری سامسونگ به اپل +عکسطعنه توئیتری سامسونگ به اپل +عکس

سپس آنها در ادامه نوشته‌اند که «ببینید چه کسانی خودشان را غافلگیر کرده و نظرشان را عوض کرده‌اند».

این جمله معروف استیو جابز مربوط به جولای ۲۰۱۰ در کنفرانس مطبوعاتی است که توسط مدیرعامل آن زمان اپل برگزار شده بود. در آن زمان کاربران آیفون ۴ مشکلی داشتند که وقتی دستشان بر روی گوشه سمت چپ دستگاه قرار می‌گرفت، قدرت آنتن‌دهی آیفون کم می‌شد. این مشکل تا جایی پیش رفت که اپل مجبور شد برای تمام کاربران آیفون ۴ یک بامپر پلاستیکی رایگان بفرستد تا بخشی از مشکل حل شده و کاربرانش را راضی نگه دارد. وی همچنین در آن زمان تلفن‌های بزرگ‌تری چون DROID X موتورولا و HD2 اچ‌تی‌سی را یُقُر و بدقواره خواند!

به نظر می‌رسد تلفن‌های اندرویدی هر روز بزرگ و بزرگ‌تر می‌شوند، تا جایی که سامسونگ تلفن ۷ اینچی گلکسی W را در کره جنوبی ارائه کرده است. این روزها اصلا بعید نیست که یک تلفن ۵ اینچی با پسوند «مینی» روانه بازار شود!

منبع: عصر ایران