تاریخ انتشار خبر: ۵ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۱۱:۱۰:۴۵
کد مطلب : 69934
نماینده مردم اهواز:

ظریف باید بصیرت به خرج می داد/وزیر امور خارجه ما به عنوان نماینده انقلاب اسلامی نباید به فرانسه می رفت

ناصر سودانی اظهار داشت:وزیر امور خارجه ما به عنوان نماینده انقلاب اسلامی باید در رفتن به فرانسه تجدید نظر می کرد و خط نظام جمهوری اسلامی را از صهیونیست ها جدا می کرد.

 

 

 

 

ناصر سودانی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با رهیاب  در پاسخ به این سوال که نظر شما در مورد سفر وزیر امور خارجه به پاریس در روزهایی که دولت آن کشور رسما از توهین به پیامبر حمایت می کند چیست عنوان داشت:ظریف می بایست بصیرت به خرج می داد و به فرانسه نمی رفت.

وی ادامه داد:انتظارمان از مسئولین  این است که یک نگاه همه جانبه به موضوعات داشته باشند فرانسه با ما سر دشمنی دارد و اهداف صهیونیست ها را دنبال می کند.

سودانی  تصریح کرد:وزیر امور خارجه ما به عنوان نماینده انقلاب اسلامی باید در رفتن به فرانسه تجدید نظر می کرد و خط نظام جمهوری اسلامی را از صهیونیست ها جدا می کرد.

وی در خصو قدم زدن ظریف با وزیر امور خارجه امریکا هم گفت:پیاده روی با جان کری در عرف دیپلماتیک جمهوری اسلامی قابل قبول نیست.

 

نماینده مردم اهواز تاکید کرد:کسانی که دلسوز انقلاب هستند نسبت به این موضوع اعتراض کردند در اولین نشستی که ظریف با نمایندگان دارد این سوالات را از او خواهیم پرسید.

منبع: رهیاب

  1. ناشناس می‌گه:

    در سرزمین هتک حرمت قدم زنان / راهی شدند ظریف وکری رو سوی جنان !
    زیرا که قبل از این ((جهنم)) حواله شد/ ازسوی دولت تدبیر به ناقدان!
    حالا که ((کدخدا)) سنگ تمامی گذاشته! * / یارب از این مذاکره الغوث و الامان

    * اشاره به وتو کردن تحریمهای جدید کنگره از سوی اوباما