تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۱۱:۰۳:۵۶
کد مطلب : 96070
متجاوز اعدام شد؛

عاقبت تعرض پسر جوان به یک زن

جوان ۲۵ ساله ای که پس از ربودن طلاهای یک زن، وی را مورد آزار و اذیت قرار داده بود، سپیده دم دوشنبه گذشته در زندان مرکزی مشهد اعدام شد.

 

بیست و ششم مرداد سال ۹۱ زنی با مراجعه به نیروهای انتظامی گفت: به مقصد قاسم آباد سوار یک دستگاه پراید شدم که راننده آن جوانی حدود ۲۵ ساله بود اما او ناگهان تغییر مسیر داد و به طرف جاده قدیم قوچان حرکت کرد.

 

وقتی فریاد زدم و اعتراض کردم او خودرو را متوقف کرد و پس از آن که مرا کتک زد طلاها و گوشی تلفنم را دزدید. این زن ادامه داد: راننده مذکور سپس با تهدید به مرگ و به زور مرا مورد آزار قرار داد و از محل گریخت.

 

گزارش خراسان حاکی است در پی اعلام شکایت این زن با توجه به سرنخ های موجود، کارآگاهان پلیس موفق شدند وی را شناسایی و دستگیر کنند. متهم ۲۵ ساله در شعبه پنجم دادگاه کیفری استان خراسان رضوی محاکمه و به اعدام و ۱۰ سال زندان محکوم شد.

 

حکم صادره با اعتراض وکیل مدافع متهم و برای رسیدگی دقیق تر به شعبه ۲۸ دیوان عالی کشور ارسال شد، اما قضات دیوان عالی نیز پس از بررسی محتویات پرونده رای صادره از دادگاه کیفری را تایید کردند و بدین ترتیب مجرم ۲۵ ساله سپیده دم روز دوشنبه گذشته با حضور مسئولان اجرای احکام در زندان مرکزی مشهد پای چوبه دار رفت و به مجازات رسید.