تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۰۸:۵۳:۳۵
کد مطلب : 76342

عاقبت شوخی نامزد با همسرش+عکس

مرد ۴۹ ساله انگلیسی گلو و قفسه سینه نامزد ۴۴ ساله خود را با ساطور شکافت ..او بعد از اقدام به قتل به مهمانی رفت و در حالی که مست بود راز قتل خود را فاش کرد…

“کری رابرتز”  ۴۹ ساله در یک حمله جنون آمیز در پی یک دعوا بر سر دزدیدن مواد مخدر(شوخی) توسط نامزدش خانم ” اشلی آرنولد” ۴۴ ساله ، با ساطور قصابی، گلو و قفسه سینه  او را پاره پاره کرد..

طبق گزارش پلیس، او بعد از اقدام به قتل به مهمانی در منطقه اسکس  واقع در جنوب شرقی انگلیس  رفت و در حالی که بسیار مست بود فریاد می زد” من او را کشتم، “اشلی” مرده.”
قاضی “چارلز گراتویک” در دادگاه خطاب به “رابرتز” بیان کرد: تو یک حمله بی جهت ، دیوانه وار و وحشیانه را به خانم “آرنولد” تحمیل کردی. تو از روی شرارت و بی رحمی به قصابی کردن زنی که قرار بود همسرت باشد، اقدام کرده ای.
او افزود: صدماتی که  “رابرتز” به آن زن تحمیل کرده ، بسیار وحشتناک است. وحشیانه ترین اقدام ممکن یعنی شکاف گردن این زن ۴۴ ساله از گوش تا گوش و سپس پاره کردن قفسه سینه او. این زن پس از ساعت‌ها درد و رنج جان خودش را از دست داد.
طبق گزارش پلیس ،  “رابرتز” بعد از اقدام به کشتن و حمله به نامزد خود به مهمانی می رود و به گفته مهمانان رفتار او بسیار عجیب بود. او به یکی از مهمانان گفته بود: من عاشق نامزدم بودم اما با این حال باید به مرگ او راضی باشم.
به گزارش دادگاه ، خانم ” آرنولد” که مادر ۴ فرزند است، از چندین بریدگی و جراحت عمیق در ناحیه گردن که ازیک گوش تا گوش دیگرش ادامه دارد ، دچار خونریزی شدید شد.همچنین در طی این حمله وحشیانه “رابرتز” از زیر بغل تا قفسه سینه این زن را شکافته بود.
به گزارش پزشکان، چندین جراحت قابل توجه نیز در دست این زن دیده می شود که نشان می دهد او در طی این حمله وحشیانه تلاش می کرد تا از خود در برابر ساطور دفاع کند ولی بی نتیجه بود و هر بار تیزی ساطور قسمتی دیگری از بدنش را پاره می‌کرد.
بعد از این حمله ترسناک و بیرون رفتن “رابرتز”از خانه، خانم “آرنولد” که به مرگ نزدیک بود ،کشان کشان و به سختی خود را به دم در خانه رساند تا توسط یکی از همسایه ها و یا عابر پیاده ای به بیمارستان منتقل شود.با وجود انتقال سریع او به بیمارستان اما به دلیل شدت جراحات و خونریزی، خانم “آرنولد” جان خود را از دست داد.
به گزارش پلیس ، “رابرتز” بعد از اقدام به این حمله وحشیانه ، با افسردگی و در کمال درماندگی به مهمانی رفت و در حالی که مست بود فریاد می زد:” من او را کشتم.”اشلی” مرده است.” و صاحب مهمانی که گمان می کرد او از شدت مستی هذیان می گوید او را از خانه اش بیرون انداخت.
عده ای از مهمانان با نگرانی با پلیس تماس گرفتند. پلیس این مرد روانی ۴۹ ساله را در حالی که از شدت سرما ، در نزدیکی خانه والدینش درلا به لای بوته ها به خود می پیچید، دستگیر کرد.
به گزارش دادگاه، “رابرتز” به خاطر آتش زدن خانه نامزد سابقش در آزادی مشروط به سر می برد.
مامور پرونده، “پیتر کلارک” می گوید: حمله وحشیانه “رابرتز” به خانم “آرنولد” بسیار بی رحمانه بود تا جایی که حتی موجب صدمات جدی به خانواده این زن شده است.
او افزود: “رابرتز” دچار یک عقده و وسواس نسبت به مواد مخدرش است و زمانی که نامزدش”خانم آرنولد” آنها را دزدیده بود، این عقده، او را دچار جنون کرد. تاسف برانگیزترین مورد، شباهت این حادثه با حادثه آتش سوزی است که سال گذشته “رابرتز” مرتکب شده بود. انگیزه او در آتش زدن خانه نامزد سابقش نیز به دلیل مواد مخدر بود. نامزد سابق این مرد زنده زنده در آتش سوخت چون فقط دست به مواد مخدر “رابرتز” زده بود.
او در ادامه گفت:  حمله او به خانم “آرنولد” حمله ای برنامه ریزی شده نبود وتنها به این دلیل بود که “رابرتز” روان پریش  ناگهان از خود بی خود شده و این جمله وحشیانه را آغاز کرده بود.
با وجود این حمله بی رحمانه  ،”رابرتز”  به حداقل حکم یعنی تنها ۹ سال زندانی محکوم شد که به عقیده بسیاری ،حکمی ناعادلانه برای چنین مرد روانی است و دوباره پس از آزادی وی معلوم نیست چه کسی قربانی بعدی وی باشد.
منبع: باشگاه خبرنگاران