تاریخ انتشار خبر: ۳۱ , فروردین, ۱۳۹۴ | ۱۳:۳۶:۲۸
کد مطلب : 81261
امام جمعه موقت اهواز :

عتبات عالیات جایگزین بسیار عالی برای عمره است/آل سعود بلای جان مردم منطقه شده است

حجت الاسلام حسن زاده اظهار داشت:عزیزانی که در انتظار سفر معنوی عمره بودند امروز که امکان سفر وجود ندارد عتبات عالیات می تواند جایگزین بسیار عالی برای عمره باشد.

حجت الاسلام حسن زاده امام جمعه موقت اهواز در گفتگو با رهیاب در خصوص تعلیق سفر عمره به خاطر اهانت های آل سعود اظهار داشت:اهانت ماموران سعودی به زائران نوجوان ایرانی در واقع اهانت به حج عمره بود و اهانت به تمام مسلمانان دنیا بود.

وی ادامه داد:این جسارت اخیر در فروگاه جده یک اقدام فجیعی بود که از طرف سعودی ها صورت گرفت همه منتظرند کسانی که این جنایت را انجام دادند به اشد مجازات برسند.
امام جمعه موقت اهواز تصریح کرد:عزیزانی که در انتظار سفر معنوی عمره بودند امروز که امکان سفر وجود ندارد عتبات عالیات می تواند جایگزین بسیار عالی برای عمره باشد.
وی ادامه داد:کسانی که تا امروز به عتبات مشرف نشدند از این فرصت استفاده کنند اوضاع امنیتی در نجف،کربلا و کاظمین بسیارخوب است.
حجت الاسلام حسن زاده در خصوص جنایات آل سعود در یمن گفت:کشورهایی که داعیه اسلام و ام القری دارند باید به رژیم صهیونیستی حمله کنند اما می بینیم سعودی ها نه تنها خطری برای اسرائیل ندارند بلکه بلای جان مردم منطقه شدند.
وی ادامه داد:تجازو به یمن نه یک حمله نظامی ارزشمند است نه از نظر سیاسی، بردی برای عربستان محسوب نخواهد شد.