تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , فروردین, ۱۳۹۵ | ۱۹:۵۱:۰۹
کد مطلب : 111383
رئیس شورای شهر آبادان:

عدم استفاده کارآمد از ظرفیت ساحلی آبادان

از پرسنل شهرداری تقاضا داریم از بیان وعده‌های غیرعملی بپرهیزند و وعده‌های آن‌ها در حد امکانات موجود باشد و به آن‌ها نیز عمل کنند

رئیس شورای شهرآبادان گفت: از پرسنل شهرداری تقاضا داریم از بیان وعده‌های غیرعملی بپرهیزند و وعده‌های آن‌ها در حد امکانات موجود باشد و به آن‌ها نیز عمل کنند.

فیاض موسوی در جلسه علنی شورا که امروز در سالن جلسات ساختمان این شورا برگزار شد، اظهار داشت: با دیگر اعضا بازدیدهایی را از مناطق مختلف شهری آبادان داشتیم و از نزدیک شاهد مشکلات بودیم.

وی با بیان اینکه بازدیدهای شورا فقط جنبه تشریفاتی ندارد، عنوان کرد: از آنجا که شورای شهر مسئول اجرایی نیست و صرفاً منتقل‌کننده مسائل است مشکلات شهری را دسته‌بندی کرده و به شهردار آبادان ارائه دادیم.

رئیس شورای شهرآبادان با اشاره به مرکز مطالعات و پژوهش‌های راهبردی شورای شهرآبادان که فعالیت آن به‌طور موقت متوقف‌شده بود، عنوان کرد: طی روزهای آینده جلسه داخلی بین اعضا گرفته می‌شود و درباره جزئیات فعالیت این مرکز صحبت می‌کنیم.

موسوی گفت: از پرسنل شهرداری تقاضا داریم از بیان وعده‌های غیرعملی بپرهیزند و وعده‌های آن‌ها در حد امکانات موجود باشد و به آن‌ها نیز عمل کنند.

وی بابیان اینکه آبادان ظرفیت ساحلی خوبی دارد، اظهار کرد: از این ظرفیت به‌خوبی استفاده‌نشده است و از شهرداری تقاضا داریم توجه ویژه‌ای به این موضوع داشته باشد.

رئیس شورای شهرآبادان با تشکر از مردم و مسئولان برای پذیرایی از میهمانان نوروزی، بیان کرد: این میزبانی فقط منحصر به شهر نبود و در روستاها نیز پذیرایی خوبی صورت گرفت.

موسوی گفت: فقط در روستاهای سادات ۳۰۰ نفر اسکان داده شدند و با توجه به امکانات موجود میزبانی خوبی محسوب می‌شود و از مردم شهرستان آبادان به دلیل این پذیرایی گرم و صمیمانه تشکر می‌کنیم.

مرجع / تسنیم