تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۴:۰۶:۵۱
کد مطلب : 44568

عکس/عدم رعایت قانون توسط رئیس دفتر روحانی

محمد نهاوندیان، رئیس دفتر رئیس جمهور که از جلسه دولت باز مانده بود از روی عجله با موتور البته بدون داشتن کلاه ایمنی به جلسه دولت رفت.

به گزارش عصر آبادان، به نقل از تسنیم؛ پرویز اسماعیلی معاون معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهور در صفحه فیس بوکش نوشت: عصر امروز رییس دفتر رییس جمهور بدلیل رسیدگی به مشکلات و گفتگو با مراجعین در جلسه توسعه و سرمایه گذاری استان خراسان رضوی؛ از همراهی با کاروان دولت جا ماند.

 

برای رسیدن به جلسه دولت (که در حرم مطهر علی ابن موسی الرضا ع برگزار می شد) موتور سیکلت عبوری یکی از هموطنان مشهدی را ترجیح دادند.
نزدیکی حرم توفیق دیگری در انتظار بود. روز میلاد شمس الشموس و مشهد توفان دلدادگان بود. انبوه جمعیت در دسته ها و هیاتها از نقاط مختلف کشور مدح مولا امام هشتم می گفتند و روانه حرم بودند.
برای رسیدن به حرم راهی جز همراهی با متن مردم نبود. و چه توفیقی برای دولتمردان بالاتر از برای مردم و با مردم بودن و سوی مقصود دویدن؟
بعد از نیم ساعت موتور سواری و راهپیمایی و غوطه ور شدن در محبت مردم به اهل بیت علیهم السلام؛ دکتر نهاوندیان به جلسه دولت در حرم آقا امام رضا (ع) رسید. هم مردم و هم دولت و هم عشق حاصل آمدند.
چه حلاوتی داشت این عصر میلاد …
طلوع خورشید تابناک امام خردمندان و امیدواران، حضرت امام رضا (ع) بر شما مبارک

 

همچنین در کامنتهای این مطلب اسماعیلی عنوان کرده است که سوار بر موتور دیگر این عکسها را گرفته است.