تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۸:۳۵:۳۳
کد مطلب : 86536
سردار شاهوار پور در اجتماع هزار نفری دانشجویان خوزستان:

عده ای تشنه هستند تا دوباره پای چشم سبزها به کشور باز شود/چرا باید بذر کشاورزی ما بعد از ۳۵ سال از خارج وارد شود؟

سردار حسن شاهوار پور اظهار داشت:عده ای نگاهشان به بیرون از کشور است تشنه این هستند تا دوباره پای آمریکایی ها و چشم سبزها به کشور باز شود تا ما به عنوان یک کشور دست دومی ، ضعیف و علیل دستمان را مقابل آنها دراز کنیم.

سردار حسن شاهوار پور فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان در تجمع ۱۰۰۰ نفری دانشجویان بسیجی دانشگاه های سراسر خوزستان در دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز اظهار داشت:چرا باید بذر کشاورزی ما بعد از ۳۵ سال از خارج وارد شود این رانت هایی که امروز وجود دارد و کسانی که تشنه چاپیدن دلارها هستند تلاش نمی کنند تا در این حوزه استقلال پیدا کنیم.

وی ادامه داد:عده ای نگاهشان به بیرون از کشور است تشنه این هستند تا دوباره پای آمریکایی ها و چشم سبزها به کشور باز شود تا ما به عنوان یک کشور دست دومی ، ضعیف و علیل دستمان را مقابل آنها دراز کنیم.
سردار حسن شاهوار پور با اشاره به غلط بودن نگاه به بیرون برای اداره کشور ناکید کرد:پاکستان  با آمریکا این همه رابطه دارد تا آنجا که پایگاه های نظامی آمریکا در این کشور مستقر هستند ولی ببینید چقدر کشور فقیری است.
وی افزود:مصر یکی دیگر از کشورهای است که به آمریکا وابسته است از حمعیت ۱۰۰ میلیونی اش ۵۰ میلیون نفر زیر خط فقر زندکی می کنند در حالیکه کنار رودخانه پرآب نیل زندکی می کنند وقتی نگاه به بیرون باشد آخرو عاقبت این می شود.
فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان تصریح کرد:اگر نگاه به ظرفیت های داخلی باشد هر چقدر هم که ما را تحریم کنند اما چیزی عایدشان نمی شود از آغاز انقلاب ما را تحریم کرده اند و امروز به این نتیجه رسیده اند که تحریم ها اثری نداشته است.
وی اضافه کرد:دشمن امروز در داخل استان در حال یارگیری است یک مسابقه فوتبال برگزار می شود عده ای به نفع دشمن شعار می دهند باید مراقبت کنیم تا شمن از نوجوانان و جوانان ما یارگیری نکنند.
 رهیاب