تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۳:۳۳:۳۹
کد مطلب : 76996
روزنامه انگلیسی دیلی میل گزارش داد؛

عذرخواهی جلاد داعش از خانواده خود! +تصاویر

جان محمد اموازی معروف به جلاد داعش به خاطر مشکلاتی که در پی کشف هویتش برای خانواده‌اش پیش آمده عذرخواهی کرد.

 

جان محمد اموازی معروف به جلاد داعش به خاطر مشکلاتی که در پی کشف هویتش برای خانواده‌اش پیش آمده عذرخواهی کرد.

 

روزنامه انگلیسی دیلی میل گزارش داد که اموازی ۲۶ ساله، هیچ احساس پشیمانی نسبت به جنایت‌های سر بریدن وحشیانه گروگانها، و از جمله دو داوطلب کمک رسانی انگلیسی، ابراز نکرده است.

 

خانواده اموازی پس از فاش شدن هویت فرزندشان، مجبور به ترک منزل خود در منطقه وستمنس‌تر لندن و سکونت در منطقه نامعلومی در لندن شدند. گفته می‌شود که منطقه حکومت محلی وستمنس‌تر، ماهانه ۹۰۰ دلار آمریکایی بابت اجاره منزل مادر و ۴ برادر اموازی پرداخت می‌کند.

 

 

تصویر پیشین جلاد داعش

 

 

 

این در حالی است که پدر و خواهر ۲۵ ساله جلاد داعش هم اکنون در کویت به سر می‌برند.

 

شماری از نمایندگان پارلمان کویت، از جاسم اموازی، پدر جلاد داعش خواسته‌اند از جنایت‌های پسرش عذرخواهی کند، در غیر اینصورت کویت را ترک کند.

 

به نوشته العربیه، جاسم هفته گذشته فرزندش را در میان دوستان خود، به سگ توصیف نمود و آرزوی مرگش را کرد. این در حالی است که برخی از وکلای پدر اموازی نسبت به هویت جلاد داعش و اینکه او‌‌ همان اموازی باشد، ابراز تردید می‌کنند، چرا که به گفته آن‌ها همه عناصر داعش نقاب دار ظاهر می‌شوند.

 

 

پدر جلاد داعش

 

 

روزنامه انگلیسی ساندی تایمز می‌گوید که اموازی، عذرخواهی خود را از طریق یک واسطه به خانواده‌اش رسانده و گفته است که به خاطر مشکلاتی که برای آن‌ها بوجود آورده عذرخواهی می‌کند.