تاریخ انتشار خبر: ۱۰ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۲۰:۰۴:۰۵
کد مطلب : 84526
فرمانده سپاه خوزستان در مسحدسلیمان:

عربستان برای کنترل یمن ۴۰سال به ۱۵هزار نفر حقوق ماهیانه می داد/اراده خدا حیاط خلوت استکبار را بهم ریخت

سردار شاهوارپور اظهار داشت :بیش از ۱۵هزار نفر از یمن ۴۰ سال ماهیانه از عربستان حقوق می گرفتند تا اجازه ندهند اتفاقی در یمن رخ دهد .

به گزارش  عصر آبادان به نقل از آسماری نیوز، سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه خوزستان در مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان مسجدسلیمان اظهار داشت : آنچه که امروز در اطرافمان رخ می دهد را بایدبا تاریخ گذشته مقایسه کنیم خصوصا آنجا که خداوند متعال سرنوشت دیگران رابه ما یادآوری می کند.

سردار شاهوارپور گفت: خداوند اگربه مومنین و پیامبران وعده پیروزی می دهد شرط هم می گذارد که برای حاصل شدن پیروزی باید این شروط اجرا شوند،همان چیزی که امروز مقام معظم رهبری بر آن تاکید دارند که اگر ما نصرت الهی را می خواهیم باید چهار محور و موضوع مهم که شامل نماز، زکات،امر به معروف و نهی از منکر می شود را در دستور کار قرار دهیم.
وی ادامه داد : با نگاهی که خداوند بندگان را به آن توجه می دهدحوادث تاریخی همیشه به نفع مستضعفین و کسانی که تحت ظلم هستند رقم خورده است ،در یک دوره ای فرعونیان با اقتداربه مرحله ای رسیدند که فرعون خود را خدای روی زمین می دانست اما در حوادثی که خیلی با ظرافت رقم می خورد ۳ زن توانستند تاریخ استکبار فرعون را برهم بزنند مادر حضرت موسی ،خاله ایشان و آسیه همسر فرعون ۳زنی بودند که توانستند با مدیریتی که خداوند متعال تشخیص دادند یک انقلاب را ورق بزنند.
فرمانده سپاه خوزستان در خصوص حوادث اخیرکشور یمن تصریح کرد : بیش از ۱۵هزار نفر ازیمن ۴۰ سال ماهیانه از عربستان حقوق می گرفتند تا اجازه ندهند اتفاقی در یمن رخ دهد اما ظرف یک ماه حوادث به گونه ای رقم خورد که اوضاع از کنترلشان خارج شد، در حالی که همه دستگاه های یمن در اختیارشان است حیات خلوتشان بر هم می ریزد.
سردار شاهوارپور تاکید کرد : این حوادث دست کسی نیست و اینکه می گویند حضور ایران است درست نیست بلکه نفس ملت ایران و امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری آنجاست .
فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان گفت : حادثه بعدی وجود با برکت امام عصر بعد از ۱۱امام است که علیرغم غیبت ایشان اما برکت وجودش در جامعه به گونه ای است که انقلاب اسلامی به وقوع می پیوندد.
این فرمانده هشت سال دفاع مقدس یادآور شد : ۳۵سال پیش فرمانده وقت سپاه اهواز نامه نوشتند که ما آماده جان دادن هستیم اما اسلحه نداریم ولی امروز جوانان خوزستانی و مسجدسلیمانی با اقتدار کامل در سواحل مدیترانه با مزدوران دست ساز آمریکا و اسرائیل می جنگند.