تاریخ انتشار خبر: ۳۱ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۰۱:۱۴:۵۶
کد مطلب : 90908
پایان شوم انتقام جویی؛

عشق فیسبوکی، به قتل انجامید

آشنایی دختر و پسری در فیسبوک پایانی شوم داشت و یک انتقامجویی کور را دامن زد.

آشنایی دختر و پسری در فیسبوک پایانی شوم داشت و یک انتقامجویی کور را دامن زد.

 

دختر جوان به پسر مورد علاقه‌اش گفت که برادر بدرفتاری دارد و همین توطئه یک جنایت را کلید زد. پنجم بهمن ماه سال ۹۲ زن سالخورده‌ای به دادسرای امور جنایی تهران رفت و از کشته شدن پسر ۲۴ ساله‌اش پرده برداشت. این مادر در بازجویی‌ها به مأموران گفت: چندی پیش پسرم از خانه رفت و دیگر برنگشت تا اینکه با ادعاهای عجیب دخترم متوجه شدم امیرخسرو به قتل رسیده است. با این رازگشایی با دستور بازپرس رودگر تیمی از مأموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران وارد عمل شدند و خواهر امیرخسرو را تحت بازجویی قرار دادند.

 

فرشته در بازجویی‌ها پسری به نام «احمدرضا» را لو داد که در فیسبوک با هم آشنا شده بودند. احمدرضا ۲۴ ساله وقتی دید راز پنهانش فاش شده است در اعترافات هولناکی گفت: با فرشته که دانشجوی دانشگاه کاشان بود از طریق فیسبوک آشنا شدم، بعد از چند بار ارتباط تلفنی با هم قرار گذاشتیم تا بیشتر با هم آشنا شویم، وقتی او را دیدم متوجه شدم او همان دختری است که می تواند همسر ایده‌آلی برای من باشد، تصمیم گرفتیم قبل از ازدواج و خبر دادن به خانواده‌ها مدتی با هم در ارتباط باشیم تا بیشتر از خصوصیات اخلاقی هم باخبر شویم. او همیشه ناراحتی‌های پنهانی داشت تا اینکه شنیدم از کودکی با بدرفتاری‌های برادرش مواجه بوده است و از برادرش نفرت دارد. وقتی این موضوع را از فرشته شنیدم تصمیم گرفتم انتقام این دختر مهربان را بگیرم. در مدت آشنایی خانواده فرشته را دیده بودم در این رفت و آمدها با امیر خسرو طرح دوستی ریختم تا اینکه در یکی از روزها با فرشته هماهنگ کردیم تا با امیرخسرو به تنهایی بیرون بروم. فرشته به من زنگ زد و گفت برادرش آماده شده است تا هم را ببینیم وقتی او را دیدم سوار خودرویم شد. در مسیر با نانچیکو که از قبل تهیه کرده بودم او را خفه کردم سپس جنازه‌اش را بیرون پرتاب کردم و پا به فرار گذاشتم.

 

صبح دیروز این پسر و خواهر مقتول در شعبه ۸۴ دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی باقری و چهار قاضی مستشار تحت محاکمه قرار گرفتند. احمدرضا وقتی پشت تریبون قرار گرفت در آخرین دفاع گفت: قتل را قبول دارم، اشتباه کردم اما علاقه‌ شدید به فرشته مرا کور کرده بود. با اظهارات این پسر جوان اولیای دم درخواست قصاص کردند و گفتند:‌ فرشته هیچ گناهی ندارد و از سوی احمدرضا اغفال شده است.

 

این در حالی است که در بازجویی‌های اولیه مادر فرشته به بازپرس گفته بود فرشته از کودکی زیاد دروغ می‌گفت و برای خودش خیال‌‌پردازی می‌کرد. این ادعا که پسرم با او بدرفتاری کرده یک دروغ است. بنابر این گزارش، فرشته با سپردن وثیقه آزاد است و رسیدگی به این پرونده همچنان ادامه دارد.