تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , بهمن, ۱۳۹۲ | ۱۵:۰۱:۰۲
کد مطلب : 17195

عصبانیت تروریست های الاحوازی از خبر منتشر شده در رهیاب/انزوا،کابوس جریان های خلقی لندن نشین

در پی انتشار مطلبی در این پایگاه خبری از برگزاری کنفرانس ۲۰نفره توسط یکی از گروه های تروریستی خلق عرب در لندن این گروهک با انتشار مطلبی عصبانیت خود را از افشاگری رهیاب نیوز نسبت به انزوای گروهک های تروریستی نشان داد.

34795_635268574687398861_s2

عصر آبادان – به گزار ش رهیاب نیوز،در پی انتشار خبری در پایگاه خبری رهیاب از برگزاری کنفرانس ۲۰نفره توسط یکی از گروه های تروریستی خلق عرب در لندن این گروهک با انتشار مطلبی عصبانیت خود را از افشاگری این پایگاه خبری نسبت به انزوای گروهک های تروریستی نشان داد.

این گروهک همچنین بدون اشاره به تعداد حاضرین در این برنامه و اختلافات موجود در بین اعضاء برگزاری این کنفرانس را موفقیت آمیز عنوان کرد و گزارش رهیاب را از این برنامه نادرست خوانده است.
همچنین در مطلب منتشر شده اهداء هدایای ۲۰هزار دلاری به همه شرکت کنندگان تکذیب شده است در حالی که در خبر منتشر شده توسط رهیاب به دریافت این هدایا توسط ۲نفر از تروریست هایی که در کشتار مردم خوزستان در گذشته شرکت داشتند اشاره شده است.

گفتنی است در بازتاب های خبری این همایش ها نکته ای پنهان است و آن این است که در تصویربرداری و انتشار تصاویر جلسات گروهک های تروریستی خلق عرب موسوم به الاحوازی ، هیچ گاه تصویری با شمای کلی نمایش داده نمی شود .