تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۰۱:۱۵:۲۰
کد مطلب : 27702
رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی آبادان خبر داد ؛

عضویت رایگان کارگران در کتابخانه‌های آبادان

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی آبادان از عضویت رایگان کارگران در کتابخانه‌های عمومی این شهرستان خبر داد.

احمدرضا دشت‌افکن امروز با تبریک روز جهانی کار و کارگر از عضویت رایگان قشر کارگری در کتابخانه‌های عمومی شهرستان آبادان خبر داد و اظهار کرد: کارگران در همه عرصه‌های تولید، خدمات، صنعت و … به بهترین وجه و با ابتکار و خلاقیت به مسئولیت خود متعهد هستند و نظام اسلامی به وجود کارگران مومن و دلسوز افتخار می‌کند.

وی، فداکاری‌های کارگران در انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و آبادانی کشور را ستودنی دانست و افزود این قشر نقش مهمی را در اقتصاد کشور ایفا می‌کند که تجلیل از جامعه کارگری و زحمات ارزشمند آن باید در همه ابعاد باشد.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی آبادان با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی»، اقتصاد و فرهنگ را دو عامل پیشرفت و توسعه عنوان کرد که نیاز مادی و معنوی جامعه را تأمین می‌کنند.

وی در ادامه از طرح عضویت رایگان کارگران در کتابخانه‌های عمومی آبادان به مناسبت روز جهانی کارگر تا مورخ ۱۰ اردیبهشت خبر داد و خاطرنشان کرد: کارگران می‌توانند با همراه داشتن کارت عضویت خانه کارگر، نامه از اداره کار و یا نامه از بسیج ادارات مربوطه به عضویت کتابخانه به صورت رایگان درآیند.

مرجع / فـارس